Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co na to říkáte ?


terarus

Recommended Posts

Na té fotce to vypadá hrozně to přiznávám počkejte si až ho pěkně umeju koupím liťáky pak si půjčim foťák a vyblejsknu vám to v reálu to vypadá fakt mnohem lépe !

Jinak mě docela naštvalo když jsem předevčírem zjistil že ten samej obrázek je na prototypu P207 RCup a já myslel že to ještě nikdo nevyděl osobně jsem to našel na youtube -video nějakého francouzkého klubu :-(

Jinak odpovědi:

Auto není ORANŽOVÉ !!! je Vínové!

černou jsme skoušeli ale posuďte sami :

post-0-1410959953425_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro berkoff : Folii za 300kč z hypernovy ani pořádně nenalepíte !

Ten kamarád co mi robil tyhle samolepky dělá i auto folie materiál na 206tku je cca 2700kč +1300kč práce (6hodin-2lidi )

Jinak by práce byla mnohem levnější kdyby se nelepilo zadní sklo (je to práce na 4hodiny a musí se to dělat ze 3kusů a furt nahřejvat atd.-dnes jsme to právě prodiskutovávali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vám se furt něco nelíbí:roker

Předpokládám že většina z vás na Mimoňské války jezdí takže se uvidíme v květnu:bacha

P.S. kdybych sem vložil fotku se žlutým napisem tak by jste zas řikali že to je blé a chtěli by jste ho v jiné barvě :papa

Uvidíte sami vypadá to dobře :cool: tu barvu jsme prodiskutovávali skoro hodinu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Ale vám se furt něco nelíbí:roker

Předpokládám že většina z vás na Mimoňské války jezdí takže se uvidíme v květnu:bacha

P.S. kdybych sem vložil fotku se žlutým napisem tak by jste zas řikali že to je blé a chtěli by jste ho v jiné barvě :papa

Uvidíte sami vypadá to dobře :cool: tu barvu jsme prodiskutovávali skoro hodinu:super

dycky se bude něco někomu nelíbit, záleží na něm a kdyby si to dal podle nás a mu se to nelíbílo tak by byl trouba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...