Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.2


Martin.405

Recommended Posts

na passata mi je dali, a dostal jsem 20 litru do nadrze, doceal cuceli, kdyz jsem rekl, ze natankovat si to pojedu osobne. Do kufru mi pridali gumy, tak jsem je vytahl s tim, ze se podivam co to je (slibovali 70 procent vzorku) no a ty kola mela jiny rychlostni index a vahovy taktez nebyl spravny, tak sli hosi hledat jina, obcas me fakt prekvapi :-) Ale lide jsou hloupy, dostanou jakoby dar misto slevy, ale nezkontroluji si to a doma zjisti, ze je muzou vyhodit :-) Stejne ty kola stahuji z dobrych aut, prodavaji je a ty horsi davaji k autam zdarma, klasicka leva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

děcka tak mi poraďte :/ 405ku mám tři měsíce, koupil sem ji za 11, a s kolama už mě dohromady stála tak 30.. což mi nevadilo, je vypinkaná a bez problémů.. jediný co ještě chybí, prošla mi teď nádrž na plyn, bez ní je auto podle mě skoro neprodejné. takže jak, koupit nádrž, auto prodat za 25 když moc a přes 10 na tom tratit, nebo se prostě na tu 406 vykašlat i když je to fakt auto co stojí za hřích (a ještě je těch 2.2 málo, v téhle výbavě a stavu skoro žádný)?

Prostě ho vem!Kupuješ FRANCOUZE a ti jednají i srdcem:super

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...