Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podvozek


Neophyte

Recommended Posts

Zdravím bratři ;) zdá se mi to ,nebo ta 307ma má tak tvrdý podvozek?Když jedu po naší běžné silnici,které stojí převážně všude za to,tak si občas připadám,jak kdybych jel v nějakém šrotu a ne autě za 600 tisíc :roll zkusím s tím někam zajet,ať proměří tlumiče,ale co jsem se tak ptal,je to tak prostě stavěné...Ve Francii jsou hezké cesty,tak na ten náš tankodrom jsem měl volit asi nějakého Jeepa :myslim děkuji za odpovědi,popř. radu,zda pomůžou jiné tlumiče třeba nějaké měkčí ,zas aby to nebylo jak na houpačce v zatáčkách,achjooo,na jednu stranu je to dobré,líp to sedí,ale konfortní jízdu teda nezažívám ....tak co s tím :myslim ahooojte :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Mám teď 307SW cca měsíc a musím potvrdit, ze na určitých \"silnicích\" je ta tvrdost podvozku opravdu az na pováženou (mám origo letní 16\" ALU kola). Je teda pravda, že jsem asi zhýčkaný z 306ky, ale i při srovnání s firemní Schade O2 je to o dost horší.

Nejhorší úsek co jsem zatím zažil byl tankodrom na D1 na cca 140-150km směr na Brno ... tam se netřásl volant, jak se občas traduje, ale opravdu a doslova celé auto. Nešlo poslouchat ani autorádio. Pomohlo až změna na levý pruh, zrychlení na 150 a rychle pryč odtud.

Konzultoval jsem to se strýcem, který má také 307SW a nikdy si na nic nestěžoval. Hlavní rozdíl z vyprávění bude asi v tom, že on v tom autě většinou vozí v kufru jeden až dva pytle cementu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ souhlas,teď jsem byl dělat v pondělí rozvody + filtry,oleje,čištění klima a taak a celkově to nechat prohlednout a bylo mi řečeno,že vše je v pořádku.Říkali,že 307 má prostě na prd zavěšení kol a celkový podvozek do tvrda,je to vysoké auto,tak aby se to nehoupalo.406 že to měli daleko líp řešený a 407 taky,prostě 307 udělali jinak bohužel.Jak už jsem psal,mám tam origoš 17ky 205/50 17 a citím,i když přejedu na cestě vlas :mrk hold něco zaněco...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

zdravim vsecny co se natrasaj v 307sw :D

je zde nekdo kdo resil tento problem ?? neslo by treba dat mekci pera ?? jsem opravdu zhejckanej jezdim v citroenu CX 2,5trdII tak kdo zna tohle auto tak vi o cem mluvim je mi jasny ze takovy auto uz nikdo nikdy nevyrobi ale takovy zebrinaky by preci vyrabet taky nemuseli :grr jinak sem celkem spokojenej s SW :)

jo a jak jsou na tom ostatni 307 ?? taky tak tvrdy ??

ted tam mam 16 ctky origo rozmer a tlak 2,4bar

[upravil dne 16/11/10 09:55 dyno]

[upravil dne 16/11/10 09:58 dyno]

[upravil dne 16/11/10 09:58 dyno]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ .....,že 307 má prostě na prd zavěšení kol a celkový podvozek do tvrda,je to vysoké auto,tak aby se to nehoupalo.406 že to měli daleko líp řešený a 407 taky,prostě 307 udělali jinak bohužel...:super

307 nemá \"na prd\" podvozek, je to prostě sportovněji laděné, není to žádný gauč. :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niektore SW su sedem miestne tak tam musí bit tvrdsi podvozok aby to neslo az na asfalt.A je to predsa len o dost vyssie auto oproti 407.:myslim

Přesně tak, všechno to je kvůli třetí řadě sedadel a případnému zatížení ... jen bych se chtěl zeptat, jestli má někdo zkušensot, zda a o kolik se zmenší \"tvrdost\" podvozku při přezutí z 16 na 15 ... zda má smyl o tom uvažovat, nebo je to jen minimální rozdíl... díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niektore SW su sedem miestne tak tam musí bit tvrdsi podvozok aby to neslo az na asfalt.A je to predsa len o dost vyssie auto oproti 407.:myslim

Přesně tak, všechno to je kvůli třetí řadě sedadel a případnému zatížení ... jen bych se chtěl zeptat, jestli má někdo zkušensot, zda a o kolik se zmenší \"tvrdost\" podvozku při přezutí z 16 na 15 ... zda má smyl o tom uvažovat, nebo je to jen minimální rozdíl... díky.

no ja prave prezul ze 17 na 16 a zadnej markantni rozdil sem nezaznamenal jediny plus a to velky zese prestal klepat volant a to o hodne :) takze se tesim na jaro :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem přezul z letních origo alu šestnáctek 16x205x55 na zimní patnáctky 15x195x65 - Fulda Kristall. Změna je celkem citelná, podvozek teď lépe tlumí nerovnosti, což se bude v zimě určitě hodit. Auto se samozřejmě trochu víc naklání v zatáčkách, ale na rodinné cestování bych řekl, jsou ty patnáctky na 307 příjemnější. Jinak Fuldy zatím překvapily, jsou příjemně tiché. Měl sem z toho strach, nemám rád když mi v jinak tichoučkém autě zbytečně hučí pneumatiky. Takže, kdo přemýšlí o přezutí na zimní patnáctky, na SW jedině doporučuji. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...