Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Help!


Guest PeS16

Recommended Posts

mam pruser jako prase, zitra jsem mel delat praktickou maturitu - zajezd do adrenalin parku jenze mi to 5 lidi odreklo takze se to nemuze uskutecnit... když se nedovolam ucitelovi tak mu reknu ze sme mu ujeli ze mel smulu... a tak potrebuju nahradni program s tema trema co mi zbyli jsem vymyslel motokary tak bych chtel nejake jestli byste mi nemohli doporučit... ale jen na Moravě diky:) jinak hledam na googlu:) diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeS16

mam pruser jako prase, zitra jsem mel delat praktickou maturitu - zajezd do adrenalin parku jenze mi to 5 lidi odreklo takze se to nemuze uskutecnit... když se nedovolam ucitelovi tak mu reknu ze sme mu ujeli ze mel smulu... a tak potrebuju nahradni program s tema trema co mi zbyli jsem vymyslel motokary tak bych chtel nejake jestli byste mi nemohli doporučit... ale jen na Moravě diky:) jinak hledam na googlu:) diky moc

Wau...do zítra...mno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadra: to sou Modřice a to není krytý, v tomto počasí si moc nezajezdí :)

Na tom Boby je navíc posezení s výhledem z vrchu na trať, část tratě jede hned u stolů za sklem.

Je to tam dobrý, mechoš je trochu blázen ale vždycky jsme museli dávat rezervačku (jeli sme ale pátek nebo sobota).

motokary-brno.cz je v M-Palácu, tam sem dlouho nebyl tak nepopíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...