Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak nahrat film na disketu...


oddie

Recommended Posts

.. tak tohle psal profik... :))

Dobry den,

Kdyz chci zkopirovat film na disketu, tak kdyz dam \"vlozit\", tak se mi objevi hlaska, ze na disku A:\\ neni dostatek mista. Musim tedy dat \"vlozit zastupce\" a potom uz se film na disketu vejde.

Problem nastane, pokud ho chci spustit na jinem PC, objevi se mi \"zastupce nebyl nalezen\", pritom v mem PC ten film z te diskety normalne spustim.: Cim to?

Miluse Pestukova

.... a odpoved:

Mila Milusko,

Do svoji kabelky take nenacpes krasny novy kozich, ale listek s tim, ze kozich je ve skrini a ten se ti do te kabelky bez problemu vejde...

Takze kdyz jsi doma a prectes si ten listek z kabelky ze kozich je ve skrini, tak ho tam i najdes...

Horsi je to, kdyz jsi u kamaradky, z kabelky vytahnes listek a prectes si, ze kozich je ve skrini, ver mi, tam asi ten kozich urcite nenajdes....

Jeste jedna napoveda: Kabelka=disketa, kozich=film, listek=zastupce... skrin=pocitac, moli ve skrini = pocitacovy vir, soused ve skrini = Hacker, manzel vracejici se ze sluzebni cesty a do skrine se dobyvajici = BSA (Business Software Alliance)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, to je dost dobrý. Ještě na škole jsem zažil taky docela úlet - za výbuch smíchu mi učitel vyrazil na chodbu. Jinak inteligentní spolužačka dostala otázku, jak by postupovala při instalaci Win95 (tehdy ještě z disket). Odpověď - našla bych si disketu č.1, vložila jí do mechaniky a potom zformátovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Gotrek

Dost dooooobrý... :D

Když jsem četl název fora, tak už jsem měl strach, že chceš Oddie vážně poradit, jak nacpat film na disketu... :)

Gotrek: no kdybys přišl na to, jak nacpat film na disketu (jiným způsobem, než je výše popsáno :) , tak si klidně poradit dám...)

Neboj, zas tak hrozné to se mnou není, ač se to nezdá, taky jsem pracovníkem v IT, a taky je to pro mě tak trochu realita, takovíhle uživatelé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Impact: mi to přišlo mailem...

Jaké byly ty ostatní odpovědi?

http://www.zive.cz/mod_consultancy/SubChild.asp?Qst=125149&Main=70

edit: občas to hodí timeout, ta diskuze je fakt dlouhá, chce to zkoušet... každopádně ty nejpikantnější odpovědi někdo promazal, ale ještě pořád se tam nějaké perly najdou

Autor: Dárce. Orgánů?

Email: neuveden

Titulek: Re: Když zkopíruju na disketu film, tak na svém PC ho z té diskety spustím, ale z jiného PC už ne

Datum vložení: 17.12. 2003 23:14:21

Celkem odpovědí: 0

Slečno když si semnou pořádně zasouložíte možná vám ten film daruji na cd

PS: vložím vám tam taky jen mého zástupce......Na zbytek by zřejmě nebylo dost místa.....

Váš přispěvek

[Editován dne 12/1/04 impact]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Napsán autorem Gotrek

Dost dooooobrý... :D

Když jsem četl název fora, tak už jsem měl strach, že chceš Oddie vážně poradit, jak nacpat film na disketu... :)

Gotrek: no kdybys přišl na to, jak nacpat film na disketu (jiným způsobem, než je výše popsáno :) , tak si klidně poradit dám...)

Neboj, zas tak hrozné to se mnou není, ač se to nezdá, taky jsem pracovníkem v IT, a taky je to pro mě tak trochu realita, takovíhle uživatelé...

No, klasický film asi ne, ale filmeček tak do 10 MB by se zvládnout dal. Pamatuju si různé programy na zvětšení kapacity diskety, ovšem ta pak byla jen na jedno použití (tedy většinou), ale myslím, že víš o čem mluvím.

Jo, jo, kde jsou časy starých XT, AT počítačů, 386 s 40 MB harddiskem a 12 MB RAM byla nadupaná mašina.

A to vůbec nemluvím o stařičkých Amigách, Commodorech, Didakticích apod, kdy nahrávání programu s kazety byla malá kovbojka. Několik minut pískání, chrčení a jiných pazvuků a pak to stejně nešlo, protože se to nenahrálo do paměti.

Jo, to byly časy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gotrek: no, buď v klidu, nejsem nejmladší, tak pamatuju leccos. Zárověň ale nejsem zas tak starý, abych už všechno zapomněl :)

Ze školy pamatuju PMD 85 a IQ 151 - a dokonce i sí? a 8\" disketu! Jinak jsem byl kdysi dávno chvíli vlastníkem ZX Spectrum (resp. novější Delty - Spectrum s lepší klávesnicí...) Jo, to byly časy - když programátor napsal program dlouhý těch 30k, fungoval stejně jak ten 50M dneska pod Win... Pamatuju firmu, kde když dostali první 386 (cca za čtvrt miliónu tehdejších peněz), kdosi hbitě napsal účetní agendu na Spectru, a PC vyhradili pro hry... to byla ta doba, co Wolfenstein byl tak velký, že se musel spoštět z DOSu sám - nešel ani z Norton Commanderu, jak byl natěsno...

No fuj, já už jsem vážně pamětník :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...