Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co si myslite o P406


Berkoff

Recommended Posts

Pokud bude to auto OK, je cena dobrá. Motor bude asi umytý, takže nepoznáš jestli někde něco neteče, ale tenhle motor je celkově OK, takže bych se toho moc nebál. Každopádně po koupi hned udělej rozvody a náplně. Nejlíp uděláš, když si na prohlídku auta někde půjčíš minitest na tloušťku laku, jestli to někde není kitované. Může to mít po laku blatníky a kapotu, tohle němci dělají docela často a maskují tím malé odřeniny a vady laku od kamínků, ale vůbec to nevadí (pokud tam neni kit) a mnohdy to je udělané fakt dobře, že to laik ani nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč by jako ty kilometry neměli sedět? Nafťák to není, tak bych tomu aji věřila. Coupátko, co jsme kupovali má stejný motor a je o rok starší a najeto mělo nějakých 87tis., což je 100% potvrzené.

Tato 406 vypadá moc hezky, ale chce to mrknout naživo ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Má ten volant nějaký hrbatý :D .

No ten pytel tam uže není a dá se předpokládat že ani ten druhej ne, kdyby to bylo opravené pořádně, tak cena -10 - 15 000 a bude to možná adekvátní, ale nevím..nezdá se mi to seriózní, když se o tom jaksi ani nezmíní a je to evidentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Je to divné--na volantě nic takového nemám:roker

Teď jsem to zkoumal a je to tak půl na půl. Některé to mají, jiné ne. Každopádně bych to auto pořádně prohlédl, to poznáš vpředu, nebo si vzít někoho, kdo má hloubkoměr na lak a hned bude jasno.

Ještě jeden- http://www1.ebm.cz/applications/scripts/cfoto_gener.php?fotoZaklad=10200664&sfoto=1;2;3;4;5;6;7;8;9&selectedValue=7&amb=E&kvolvo=1020&ver=1205859895000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, v té čáře v půlce volantu se to má trhnout a odklopit. nicméně airbag mam zvlněný ůplně stejně a žadná trhlina tam není (airbag tam je, koukal jsem se), takže to možná je nějaká výrobní vada nějaké série....

to tu píšu jenom proto že to že to je takový hrbatý neznamená ještě že to je bořka (ale taky může být) :xvul:aut

jinak sry že se mi ten příspěvek podařilo odeslat až teď, ale WiFi :D

[upravil dne 18.3.2008 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

ano, v té čáře v půlce volantu se to má trhnout a odklopit. nicméně airbag mam zvlněný ůplně stejně a žadná trhlina tam není (airbag tam je, koukal jsem se), takže to možná je nějaká výrobní vada nějaké série....

to tu píšu jenom proto že to že to je takový hrbatý neznamená ještě že to je bořka (ale taky může být) :xvul:aut

Kdo se v tom pak má vyznat, co:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...