Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Byl jsem dnes nakupovat a dal jsem si tam čokoládu-ZADARMO


Marcel505

Recommended Posts

Nebudu jmenovat obchod kde jsem byl nakupovat, ale dejme tomu, že jsem byl nakupovat spojovací techniku.

No a stál jsem ve frontě, a hle, v koutě vidím automat na nápoje a na něm cedulku \"Nápoje zdarma\". No bylo mi to blbý, když jsem tam šel vlastně pro pár věcí, ale jelikož to vypadalo na dlouho, tak jsem si dal \"Smetanovou čokoládu.\" Fakt zadarmo. :roker

No pak na mě přišla řada, řekl jsem si co chci, vystavili fakturu, našli zboží a při vyslovení konečné sumy prodavačem jsem pochopil, proč mají \"Nápoje zdarma\". Takže mě mrzí, že jsem si dal jen jeden! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Nebudu jmenovat obchod kde jsem byl nakupovat, ale dejme tomu, že jsem byl nakupovat spojovací techniku.

No a stál jsem ve frontě, a hle, v koutě vidím automat na nápoje a na něm cedulku \"Nápoje zdarma\". No bylo mi to blbý, když jsem tam šel vlastně pro pár věcí, ale jelikož to vypadalo na dlouho, tak jsem si dal \"Smetanovou čokoládu.\" Fakt zadarmo. :roker

No pak na mě přišla řada, řekl jsem si co chci, vystavili fakturu, našli zboží a při vyslovení konečné sumy prodavačem jsem pochopil, proč mají \"Nápoje zdarma\". Takže mě mrzí, že jsem si dal jen jeden! :D

No vidíš, chybami se člověk učí:D tak příště no, to si vezmeš kybliček na kávu:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebolo úniku pred tou faktúrou?

niečo v štýle : \" Ďakujem, takú sumu som rozhodne nečakal, poohliadnem sa po iných (lacnejších) obchodoch.\"

...a cestou odtiaľ si s \"nevľúdnym\" výrazom v tvári dať v inkriminovanom automate sedem káv, tri kapučína, osem čajov a štrnásť mokkačín? ->> samozrejme jedného by z toho roztrhlo, ale v obchode bolo veľa ľudí, tak by privítali, ak by im toto všetko niekto zdarma podal priamo do rúk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Semuel

a nebolo úniku pred tou faktúrou?

niečo v štýle : \" Ďakujem, takú sumu som rozhodne nečakal, poohliadnem sa po iných (lacnejších) obchodoch.\"

...a cestou odtiaľ si s \"nevľúdnym\" výrazom v tvári dať v inkriminovanom automate sedem káv, tri kapučína, osem čajov a štrnásť mokkačín? ->> samozrejme jedného by z toho roztrhlo, ale v obchode bolo veľa ľudí, tak by privítali, ak by im toto všetko niekto zdarma podal priamo do rúk:super

Nebylo úniku. Hlavně není takových obchodů mnoho, kde to zrovna mají.

No příště si natočím hned po příchodu...

A nebo když tam bude velká fronta pozvu nějakou buchtu na kapučíno... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by možno nebolo zlé zobrať celý ten automat priamo k \"buchte\", respektíve lepšie k \"buchtám\" a tam ich nadájať kapučínom do ľubovôle

...veď aj tak si ho , ako píšeš, človek zaplatí:D

načo vláčiť \" buchty\" k automatu, keď by to malo ísť aj \"vobráceně\"

...čiže normálne si zaplatiť \"masérske\" služby dobrou kávičkou s automatom priamo na chrbte:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

Nebudu jmenovat obchod kde jsem byl nakupovat, ale dejme tomu, že jsem byl nakupovat spojovací techniku.

No a stál jsem ve frontě, a hle, v koutě vidím automat na nápoje a na něm cedulku \"Nápoje zdarma\". No bylo mi to blbý, když jsem tam šel vlastně pro pár věcí, ale jelikož to vypadalo na dlouho, tak jsem si dal \"Smetanovou čokoládu.\" Fakt zadarmo. :roker

No pak na mě přišla řada, řekl jsem si co chci, vystavili fakturu, našli zboží a při vyslovení konečné sumy prodavačem jsem pochopil, proč mají \"Nápoje zdarma\". Takže mě mrzí, že jsem si dal jen jeden! :D

No vidíš, chybami se člověk učí:D tak příště no, to si vezmeš kybliček na kávu:D:D:D:D

A co se nevleze do kbelíka tak Marcel vypije a pak u kasy bude nervózně přešlapovat s tím kbelíčkem v ruce a dožadovat se jiné místnosti:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Semuel

a nebolo úniku pred tou faktúrou?

niečo v štýle : \" Ďakujem, takú sumu som rozhodne nečakal, poohliadnem sa po iných (lacnejších) obchodoch.\"

...a cestou odtiaľ si s \"nevľúdnym\" výrazom v tvári dať v inkriminovanom automate sedem káv, tri kapučína, osem čajov a štrnásť mokkačín? ->> samozrejme jedného by z toho roztrhlo, ale v obchode bolo veľa ľudí, tak by privítali, ak by im toto všetko niekto zdarma podal priamo do rúk:super

Nebylo úniku. Hlavně není takových obchodů mnoho, kde to zrovna mají.

No příště si natočím hned po příchodu...

A nebo když tam bude velká fronta pozvu nějakou buchtu na kapučíno... :)

Tak vem buchtu na kapučíno a vem k tomu do ranečku i buchty, víš jako ten honza v tý pohádce:D A budem říkat... Marcel málem kapučínovým králem...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Tak vem buchtu na kapučíno a vem k tomu do ranečku i buchty, víš jako ten honza v tý pohádce:D A budem říkat... Marcel málem kapučínovým králem...:D:D

Beru tě za slovo, takže bacha až se objevím ve večerních zprávách! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jarajarda

Tak vem buchtu na kapučíno a vem k tomu do ranečku i buchty, víš jako ten honza v tý pohádce:D A budem říkat... Marcel málem kapučínovým králem...:D:D

Beru tě za slovo, takže bacha až se objevím ve večerních zprávách! :aut

A máme tu jedno upozornění: V Praze opět řádil kapučínový gangster. Vymáhal si v obchodě s bytovými doplňky nárok na kapučíno zdarma. Policie po něm bezvýsledně pátrá, utekl i s kbelíkem a ujel v proklatě rychlém autě. Svědkyně, která musela být hospitalizována v psychiatrické léčebně v bohnicích stále vykřikuje \"pětsetpět, pětsetpět\"... Její stav je stabilizovaný, ale nikdo si nedovede ta 3 magická čísla vysvětlit. Pro televizi Noha Stanislav Merka..

:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

A máme tu jedno upozornění: V Praze opět řádil kapučínový gangster. Vymáhal si v obchodě s bytovými doplňky nárok na kapučíno zdarma. Policie po něm bezvýsledně pátrá, utekl i s kbelíkem a ujel v proklatě rychlém autě. Svědkyně, která musela být hospitalizována v psychiatrické léčebně v bohnicích stále vykřikuje \"pětsetpět, pětsetpět\"... Její stav je stabilizovaný, ale nikdo si nedovede ta 3 magická čísla vysvětlit. Pro televizi Noha Stanislav Merka..

:D:D:D:D

Nepsal jsi zprávy pro Tele-Tele? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: jarajarda

A máme tu jedno upozornění: V Praze opět řádil kapučínový gangster. Vymáhal si v obchodě s bytovými doplňky nárok na kapučíno zdarma. Policie po něm bezvýsledně pátrá, utekl i s kbelíkem a ujel v proklatě rychlém autě. Svědkyně, která musela být hospitalizována v psychiatrické léčebně v bohnicích stále vykřikuje \"pětsetpět, pětsetpět\"... Její stav je stabilizovaný, ale nikdo si nedovede ta 3 magická čísla vysvětlit. Pro televizi Noha Stanislav Merka..

:D:D:D:D

Nepsal jsi zprávy pro Tele-Tele? :D :D :D

Ne a jestli jo, tak jsem to v peněžence nepoznal:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...