Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prudko stupne teplota motora


xbarney

Recommended Posts

Zdravim vsetkych,

potreboval by som pomoct s problemom a to, ze mi po nastartovani pripadne kratko po pohnuti velmi rychlo stupne rucicka ukazovatela teploty motora na max. a za chvilku sa vrati do normalu. Neverim tomu, ze by sa teplota studeneho motora vysplhala v priebehu 10 sekund nad 90 stupnov.

Pokusil som sa najst ci sa to tu nepreberalo, nasiel som presne tento isty problem, len sa neriesil:

Prosim Vas o radu. Auto mam Peugeot 206SW 1.4HDi r.v. 2003.

Vopred vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak som to mal u mechanika, na nic neprisiel, mal to aj na PC a nevyhodilo ziadnu chybu.

Dnes sa mi stalo, ze auto stalo na slnku, cize pod kapotou bolo dost horuco. Strcil som kluc do zapalovania do druhej polohy a hned mi vyskocila teplota na max . . . Po nastartovani samozrejme hned zopol ventilator chladenia. Moj nazor je ze bude chybne cidlo. Ako zistim aky typ treba kupit a kolko stoji ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Uz som sa s tymto problemom pohol dalej. Chcel som si pozriet oznacenie tohto cidla tak som ho vytiahol a z mojej nevedomosti mi po odpojeni odtial zacala vytekat chladiaca kvapalina, tak som to hned vratil spat. Ale od vtedy mi uz teplota neskace hore dole a po zahriati motora normalne drzi. Takze som to nechtiac \"opravil\". Neblika ziadna kontrolka stop a teplota neskace po 120°.

Este by ma zaujimalo ci tam nebol nejaky tlak a ci som nahodou nemohol nieco pokazit (chladiacej kvapaliny mam v nadrzke dost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...