Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ovládání radia u volantu


Senad

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: KoNG

nezaložíme nějaký FAQ kde by byla odpověď na nejčastější dotazy ?

jde spíše o to že se nezabývají hledáním,jen my co jsme tu delší dobu víme ,že to tu někde bylo a projednávalo.Pro nováčky je jednodužší napsat dotaz než si udělat kafe a třeba hledat a projíti pár sekcí navíc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: KoNG

nezaložíme nějaký FAQ kde by byla odpověď na nejčastější dotazy ?

jde spíše o to že se nezabývají hledáním,jen my co jsme tu delší dobu víme ,že to tu někde bylo a projednávalo.Pro nováčky je jednodužší napsat dotaz než si udělat kafe a třeba hledat a projíti pár sekcí navíc:)

Nesouhlasím, páč jsem už několikrát něco hledal a nenašel. Asi špatně, větinou to už někde bylo. Bohužel člověk kolikrát ani neví jak dotaz popsat a pak mu to vyplivne nenalezeno.:grr:grr Když jsem to samé slovo hledal za několik dnů tak jsem to našel. :potlesk:potlesk

Mě spíše točí nic neříkající názvy vlákem typu POMOC, ZÁVADA, NEFUNGUJE apod.:bacha :bacha

Přitom už v názvu vlákna jde závada cekem dobře popsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomino

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: KoNG

nezaložíme nějaký FAQ kde by byla odpověď na nejčastější dotazy ?

jde spíše o to že se nezabývají hledáním,jen my co jsme tu delší dobu víme ,že to tu někde bylo a projednávalo.Pro nováčky je jednodužší napsat dotaz než si udělat kafe a třeba hledat a projíti pár sekcí navíc:)

Nesouhlasím, páč jsem už několikrát něco hledal a nenašel. Asi špatně, větinou to už někde bylo. Bohužel člověk kolikrát ani neví jak dotaz popsat a pak mu to vyplivne nenalezeno.:grr:grr Když jsem to samé slovo hledal za několik dnů tak jsem to našel. :potlesk:potlesk

Mě spíše točí nic neříkající názvy vlákem typu POMOC, ZÁVADA, NEFUNGUJE apod.:bacha :bacha

Přitom už v názvu vlákna jde závada cekem dobře popsat.

Tak na to mněco je to je pravsa že většinou se vlakno jmenuje uplně jinak :) No ten FAQ by určitě nebyl na škodu já bych klidně věnoval čas tomu abych ho naplnil věcma o 206 který už se tu probíraly. Chvilkama mě to taky už vysírá že se pořád objevují již jednou probraný témata :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si sony z obycajnim kartovym ovladacom z ktore vyvedies kabliky z plosnych spojov a tie napojis na ovladaciu packu radia pri volante ala premeraj si na nej kedy sa pri nejakej funkcii ktory kablik spaja s akym napriklad ked posunies packu od seba spoja sa dva kabliky na originalnej doske pozor tu musis celu odpajkovat a tie kabli pridel niektoremu tlacitku na kartovom ovladaci. a diodu z toho ovladaca odpajku a vyved ju na dlhych kablikoch niekde tak abi smerovala na radio. je to super ja tak ovladam cele radio a nastalo ma to ani korunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: tomino

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: KoNG

nezaložíme nějaký FAQ kde by byla odpověď na nejčastější dotazy ?

jde spíše o to že se nezabývají hledáním,jen my co jsme tu delší dobu víme ,že to tu někde bylo a projednávalo.Pro nováčky je jednodužší napsat dotaz než si udělat kafe a třeba hledat a projíti pár sekcí navíc:)

Nesouhlasím, páč jsem už několikrát něco hledal a nenašel. Asi špatně, větinou to už někde bylo. Bohužel člověk kolikrát ani neví jak dotaz popsat a pak mu to vyplivne nenalezeno.:grr:grr Když jsem to samé slovo hledal za několik dnů tak jsem to našel. :potlesk:potlesk

Mě spíše točí nic neříkající názvy vlákem typu POMOC, ZÁVADA, NEFUNGUJE apod.:bacha :bacha

Přitom už v názvu vlákna jde závada cekem dobře popsat.

Tak na to mněco je to je pravsa že většinou se vlakno jmenuje uplně jinak :) No ten FAQ by určitě nebyl na škodu já bych klidně věnoval čas tomu abych ho naplnil věcma o 206 který už se tu probíraly. Chvilkama mě to taky už vysírá že se pořád objevují již jednou probraný témata :(

Kdyby něco tak moje nabídka stále platí kdyby se toho chtěl chopit někdo z adminu tak jsem ochoten sekci 206 vzít na svoje bedra :D a ten FAQ ze všech možných přízpěvků vysekat ;)

[upravil dne 19.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...