Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zápis do TP.úspešný


Návštěvník

Recommended Posts

Původně zaslal: Keejml

úplně to samý co bych tam potřeboval :super

Ale nějak se mi to nechce dělat, to snad policajti neprohlížej :mad:

Což policajti to neprohlížej, jelikož je to jen ve velkém techničáku a ten s sebou předpokládám nevozíš. :) Problém je ale s pojišťovnou, která když se něco stane, toto může použít k vykroucení se z plnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Keejml

úplně to samý co bych tam potřeboval :super

Ale nějak se mi to nechce dělat, to snad policajti neprohlížej :mad:

Což policajti to neprohlížej, jelikož je to jen ve velkém techničáku a ten s sebou předpokládám nevozíš. :) Problém je ale s pojišťovnou, která když se něco stane, toto může použít k vykroucení se z plnění.

ale taky kdyz policajt chce nakoukne do pc a vidí co tam má bejt... teoreticky je pak vozidlo nespusobily k provozu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak ty kola 205/45 R16 83W jsou originální, takže nevim proč nejsou v techničáku, může se to lišit kus od kusu nebo nějak jinak?

S tou pojišťovnou jsem slyšel že to opravdu dělaj, ale že stačí si pozvat soudního znalce a ten skoro vždy řekne že za to nemůžou kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keejml

Ale tak ty kola 205/45 R16 83W jsou originální, takže nevim proč nejsou v techničáku, může se to lišit kus od kusu nebo nějak jinak?

S tou pojišťovnou jsem slyšel že to opravdu dělaj, ale že stačí si pozvat soudního znalce a ten skoro vždy řekne že za to nemůžou kola

každej model to muze mit trosku jinak zalezi na delaerovi ten jinak často dopisuje i jiny rozmery podle toho cam je nebo i bazar a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...