Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepříjemnej zvuk z palubky


nanux

Recommended Posts

Ahoj, od pátku jsem čerstvým majitelem 407ičky [2.0 HDi, 76.000 km, 2004]. Všechno super až na jedinou věc, s kterou si nevím rady... Po chvilce jízdy se mi z palubky začne ozívat silný pípavý zvuk, ale nikde mi nevyskakuje žádná kontrolka nebo nějaké info na displeji středového panelu. Zvuk přestane až když vypnu rádio (které je mimojiné \"zamrzlé\" - nemůžu měnit hlasitost, stanice, atd...). Zajímavé je, že se to děje jak kdy. Někdy nastartuju a vše je OK. Nevíte někdo co s tím? Známý má podezření na kódování. :roll

Díky za každý nápad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Ahoj, od pátku jsem čerstvým majitelem 407ičky [2.0 HDi, 76.000 km, 2004]. Všechno super až na jedinou věc, s kterou si nevím rady... Po chvilce jízdy se mi z palubky začne ozívat silný pípavý zvuk, ale nikde mi nevyskakuje žádná kontrolka nebo nějaké info na displeji středového panelu. Zvuk přestane až když vypnu rádio (které je mimojiné \"zamrzlé\" - nemůžu měnit hlasitost, stanice, atd...). Zajímavé je, že se to děje jak kdy. Někdy nastartuju a vše je OK. Nevíte někdo co s tím? Známý má podezření na kódování. :roll

Díky za každý nápad...

zřejmě je tam radio z jineho vozu , skoč k Doškovi at přihlasi tve radio do BSI ,pak by to mělo byt ok.počitej tak s 400 ,- nebo se mužem domluvit k nám do zdib k Domanskymu.

[upravil dne 17/3/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak kdyby to bylo jen tím, bylo by to supr... Nicméně je mi divný, že se to takhle chová jak se mu zlíbí. Někdy je to opravdu v pohodě a někdy se to celý zasekne a začne pípat a já s tím nemůžu nic dělat - jen vypnout, ale ono se to po chvilce zase zapne a děje se to znovu dokola :grr

Navíc když se to zasekne, nejen že nemůžu dělat nic s rádiem, ale nefunguje skoro 1/2 tlačítek na středovym panelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem si dnes zajel k Doškovi na Mělník a tam si mi s tím frajer chvíli hrál a zjistil, že to není ta chyba (která je uvedena výše), ale že to bude něco vážnějšího... Rádio prý vůbec nekomunikuje, zřejmě nějakej špatnej kabel :(

Zítra tam musím zase, tak mi držte palce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveno!!! V sobotu jsem tam jel zase a během půl hodinky bylo hotovo. Problém byl v tom, že navigace (šuple) měla zevnitř utržené packy a sjela dolu, natož strhla kontakty. Technik ji dal zpět, zafixoval a kontakty obnovil... Pípání, zamrzjlej dislplej a funkce už jsou zase OK :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...