Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

originál MP3 rádio na PEUGEOT 406


escorpion

Recommended Posts

Na zdar chlapi.

Hodil som do sekcie bazar, ze by som kupil originalne MP3 radio na moj P406Break.

U mna sa na originalnom nenavratne pokazilo radio a ostalo len klasicke CD.

Kedze sa mi originalne velmi paci tak tam nechcem pokial nemusim strkat ine ako originalne. Velmi kvitujem ovladanie pod volantom.

Viem ze sa to da prepojit aj s neoriginalnym radiom, ale vraj original displej prepojit uz tak jednoduche nie je a pokial viem tak sa to nikomu spojazdnit s neoriginalnym radiom nepodarilo.

Preto by som chcel opät original.

A konecne otazka?

Vyrabalo sa vobec k 406-kam original mp3 radio ? ? ?

Nejak som to na nete nenasiel.

Ak sa vyrabalo, nevie z Vas niekto kolko by stalo nove?

Diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby som to spresnil, ja mam v aute origo radio s CD, ale bez MP3, len klasicke CD.

A kedze sa mi pokazilo a nejde to opravit tak som rozmyslal ze tam dam rovno dalsie origo autoradio s MP3

Len ostava otazka ci sa take vobec vyrabalo :myslim

No vyzera to ze asi nie.

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: escorpion

aby som to spresnil, ja mam v aute origo radio s CD, ale bez MP3, len klasicke CD.

A kedze sa mi pokazilo a nejde to opravit tak som rozmyslal ze tam dam rovno dalsie origo autoradio s MP3

Len ostava otazka ci sa take vobec vyrabalo :myslim

No vyzera to ze asi nie.

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

No já to chápu. Prostě máš nějakej ten Clarion na CD, nebo jaký se do novejch modelů dávalo. (starej model měl Philipse)

Každopádně, co já vím, tak 406 originální rádio na MP3 neměly.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: escorpion

aby som to spresnil, ja mam v aute origo radio s CD, ale bez MP3, len klasicke CD.

A kedze sa mi pokazilo a nejde to opravit tak som rozmyslal ze tam dam rovno dalsie origo autoradio s MP3

Len ostava otazka ci sa take vobec vyrabalo :myslim

No vyzera to ze asi nie.

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

No já to chápu. Prostě máš nějakej ten Clarion na CD, nebo jaký se do novejch modelů dávalo. (starej model měl Philipse)

Každopádně, co já vím, tak 406 originální rádio na MP3 neměly.:nevim

Sorry to bolo myslene tak vseobecne, aby ludia vedeli ako to myslim. Mal som pocit ze z mojho prispevku vyplyva, ze aj v sucasnosti tam mam origo na MP3, ale to nemam.

A diky za odpovede.

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: escorpion

Diky aj som mal pochybnosti, ci MP3 v origu najdem.

Pe.Tr chcem sa spytat nevies cenu origo MP3 menica. Bude to okolo desiny v ceskych, ze?

nemyslel jsem origo , origo menič s mp3 neni ale neorigo většinou s origo cd radiem v poho komunikuji , co sem se naposledy zajimal tak od SONY mp3 měnič okolo 9 tisic českych ale už je to nejakej ten pátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po informacii od Pe.Tr mam dve moznosti

1. kupit origo v CD bez MP3 a zmierit sa stym, ze MP3 az do kupi P407 mat nebudem:):(

2. kupit ine radio ako original, napojit ho na ovladanie pod volantom a zmierit sa s tym, ze asi centralny display s radiom nerozbeham a ostane mi len ten display na radiu

Dilema:myslim

Kazdopadne diky vsem za ochotu.

Napisem nakoniec ako som to vyriesil.

Lubos

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: escorpion

tak po informacii od Pe.Tr mam dve moznosti

1. kupit origo v CD bez MP3 a zmierit sa stym, ze MP3 az do kupi P407 mat nebudem:):(

2. kupit ine radio ako original, napojit ho na ovladanie pod volantom a zmierit sa s tym, ze asi centralny display s radiom nerozbeham a ostane mi len ten display na radiu

Dilema:myslim

Kazdopadne diky vsem za ochotu.

Napisem nakoniec ako som to vyriesil.

Lubos

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

rozbehas, vsechno rozbehas ... taky mi prestalo hrat origo radio clarion, taxem ho vyskubnul a dal tam sonyho pristroj, ktery uz umi i mp3 a ohledne ovladaci packy pod volantem a funkcniho displaye vice na www.stualarm.cz :cool:

jinak tady jsem se tim treba zabyval taky tak pro inspiraci:

[upravil dne 17.3.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

Taky me stvala absence mp3 v aute, tak jsem na podzim zacal vyvijet nahradu CD changeru na mp3. Prozatim mam nasledujici: Modul s podporou USB host - moznost pripojeni pameti flash anebo harddisku, je to pripojene pres SPI k procesoru ATMega16 a pisnicky zobrazuji na displeji 2x 20 znaku.

Modul umi odesilat po SPI ID3 tagy, bohuzel neumi dlouhe nazvy souboru a adresaru. Tohle by mohl byt problem pri vyberu skladby, jakmile uz neco hraje, zobrazi se ID3 tag.

Mam uz i vymyslene pripojeni ovladani pod volantem. Pripojeno to bude na kabel co vede k changeru, ovladani bude pomoci ctyr tlacitek anebo packy pod volantem, videt z celeho zarizeni bude jen displej (nekourim a pravdepodobne jej umistim pod dvirka popelniku). Nutne vsak v aute musi byt pritomen CD changer. Vse chci udelat tak aby v pripade potreby slo zarizeni slo demontovat a vse fungovalo jako driv.

Z nedostatku casu jsem s tim v lednu prestal, kdo by mel chut vyvijet zajimavou vec, uvitam pomoc. Hodil by se nekdo na mikroelektroniku a programovani v jazyce C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: escorpion

tak po informacii od Pe.Tr mam dve moznosti

1. kupit origo v CD bez MP3 a zmierit sa stym, ze MP3 az do kupi P407 mat nebudem:):(

2. kupit ine radio ako original, napojit ho na ovladanie pod volantom a zmierit sa s tym, ze asi centralny display s radiom nerozbeham a ostane mi len ten display na radiu

Dilema:myslim

Kazdopadne diky vsem za ochotu.

Napisem nakoniec ako som to vyriesil.

Lubos

[upravil dne 17.3.2008 escorpion]

Podla mna je uplne idealna ta prva moznost!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...