Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna motoru


Maverick

Recommended Posts

Čau

Chci se zeptat, jestli je možný vyměnit motor 1.6 typ BDY za nějakou 1.9 aniž bych musel měnit kabelovej svaze. Ptám se proto, že mi GL motor pomalu jde do kopru, žere olej, klepe a hulí jak fabrika (holt antibursík car:D) Popřípadě jestli to jde tak za jakou 1.9ku. a nebo se na to vykašlat a schánět zase 1.6ku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Docela jsem spíš uvažoval o tý 1.9 protože 1.6 je docela líná, ale když je to tak jak říkáte, tak tam zase vrazim 1.6ku jestli ji seženu za rozumnej peníz a v rozumnym stavu, jinak to auto už asi prodám;)

:xvul a za kolik by šla tak jak je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

P607Olda: To jsem nedělal, navíc mi to tak trochu přijde jako zbytečnost, protože ten motor má nalítáno pomalu 280tkm:bojim

Srabe, Dřevák má přes 453tkm a zatim sežral cca 2,4 litru oleje na zhruba 1300 km, ale většina ho skončila v expanzce chladící kapaliny, takže po topný sezoně jde dolů hlava:D Jinak to vůbec neřešim, hlavně že to jezdí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Hafity: Hele vzhledem k tomu, že se mi ji zatim moc prodávat nechce tak ti řeknu 18t bez kol. Ale když se tu s osmnáti papírama objevíš, cukat se asi nebudu:D

[upravil dne 17.3.08 Mefisto86]

Bez kol.... to jako na špalkách?:D Já jsem se ptal tak nějak pro představu. R9 jsem zpojízdnil, a už se zas nemám v čem vrtat.... A na XU motory mám spoustu motorovejch střev, který asi brzo půjdou do druhotnejch....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...