Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezvaná návštěva ve voze :(


Jirkap

Recommended Posts

Původně zaslal: Ticcino

Ach jo, to je furt něco. Lidi jsou kurvy. Za kolik ty věci prodá? Za pět stovek? A za kolik udělal škodu? Za 20 tisíc?

proda za par stovek na hlavaku a podobne par takovejch sem uz potkal co mi nabizeli kde co radia a vsecko mozny, ukecas to na par stovek hlavne kdyz to vemes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Nevim, ale tady,když ti vybílí auto odborník,tak je neporušenej zámek, nepoj....ný dveře a přijdeš na to až ve chvíli, kdy chceš natočit motor a nejde to protože nemáš ŘJ. Vytáhnout radio bez porušení není odborná práce. :bojim

To bylo nějaký hovado nevohrabaný,kdyby to byl nějakej profík,nebo jen zloděj radií,ten by to udělal čistě,bez bordelu a nenápadně aby to nebylo hned poznat.A zámek,ten dneska odemknou za 16vteřin a je nepoškozenej. Za todle bych lámal prsty,přeju brzské uzdravení tvého mazla

iconvztekcg3.gif:bacha36128fu9.gif:bachaiconvztekbo0.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Prodám original radio do P406, zn. levně..............

takový inzerát by se mohl brzy objevit tady foru :roll

jenze je tu jinej problém.. porad sou lidi co to koupěj, kdyby nikdo nekoupil nic bez puvodu nebo minimalne nechtel kupni smlouvu i na radio tak maj smulu ale takhle... taky nemam tuseni jakyho puvodu je moje radio ale naruhou stranu nebylo od osobny na privni pohled podezrely a nabizejici jej za smesnou cenu...kdyz sem azvolal na inzerat a zeptal se jestli ma to radio, tak se mě ptal který... takže... jenze tomuhle clovek nikdy nemuze verit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Driver

Prodám original radio do P406, zn. levně..............

takový inzerát by se mohl brzy objevit tady foru :roll

jenze je tu jinej problém.. porad sou lidi co to koupěj, kdyby nikdo nekoupil nic bez puvodu nebo minimalne nechtel kupni smlouvu i na radio tak maj smulu ale takhle... taky nemam tuseni jakyho puvodu je moje radio ale naruhou stranu nebylo od osobny na privni pohled podezrely a nabizejici jej za smesnou cenu...kdyz sem azvolal na inzerat a zeptal se jestli ma to radio, tak se mě ptal který... takže... jenze tomuhle clovek nikdy nemuze verit...

Na kolik věcí si doma schováváš záručáky, doklady o koupi apod.??? Já teda mám problémy najít záručák i půl roku po koupi, natožpak abych dohledával doklady, které jsou v podstatě zcela nepotřebné. Vím, že Tvé řešení by možná trošku ztížilo prodej kradeného zboží - ale jsem přesvědčenej, že jenom minimálně. Ten, kdo koupí vrtačku na parkovišti u TESCA za 500 stejně nikdy žádný doklady chtít nebude, protože ví, že se jedná o \"horké\" zboží - jinak by se neprodávalo na parkovišti za 500, že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Driver

Prodám original radio do P406, zn. levně..............

takový inzerát by se mohl brzy objevit tady foru :roll

To snad neudělá ve svým zájmu. Snad až tak blbej není.

A jak to poznáš??? Já si myslím, že kdyby se tu právě takhle napsaný inzerát objevil, klidně i doplněnej fotkama, tak se většina členů klidně zeptá na cenu a vůbec to s krádeží u Jirky ¨nebudou spojovat. Zamezit by se tomu možná dalo, pokud by tu Jirka napsal výrobní číslo rádia - ale ZNÁ HO???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...