Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezvaná návštěva ve voze :(


Jirkap

Recommended Posts

Ráno 15.3.2008 přijdu k autu a zjistil jsem, že se mi někdo na něj podívat. A pak, že se originální rádia nekradou :-)

Odcizeno: orig. radio, HF Nokia, 2x měnič 12/220V, 2x nabíječka na Nokia, držák Tom Tom+zdoj, cca 25 CD, nářadí, držák na mob. telefon, rozbočovač na 12V, nápajecí zdoj k antiradaru, atd.

Poškozen zámek dvěří a vložka, displej PP a rádia (ukazuje jen půlka), popelník, atd.

No prostě sranda...

Viz foto:

[upravil dne 17.3.2008 Jirkap]

post-0-14109599473989_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mi líto. Zámek je asi nepouživatelný, ale klika by se dala sehnat na vrakáči. Rádio bylo vyndáno ,,odborně\", takže věděl jak na to. Šel na jisto. A elektriku jinou nevytrhal?? Koukám, že tam zanechal asi pěkné daktylky. Držím palce, ať je autíčko opět v původným stavu. Jinak na takovýdle hov*da by bylo nejlepší staré dobré římské právo a to zub za zub a oko za oko!!!:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevypadá na někoho, kdo tomu rozumí,ale na někoho , kdo netahal rádio ven poprvý.Display nechal a co hledal pod popelníkem, je mi záhadou. Nejspíš nějakej feťák, co potřebuje na dávku a rádio už je někde ve výkupně.

Ruce bych mu dolámal už jen za ty dveře.:bacha:bacha:bacha

[upravil dne 17/3/08 bagr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

To nevypadá na někoho, kdo tomu rozumí,ale na někoho , kdo netahal rádio ven poprvý.Display nechal a co hledal pod popelníkem, je mi záhadou. Nejspíš nějakej feťák, co potřebuje na dávku a rádio už je někde ve výkupně.

Ruce bych mu dolámal už jen za ty dveře.

[upravil dne 17/3/08 bagr]

Feťák by se nedělal se zámkem! Ty rozbijí okno a trhají vše!! Toto je práce ,,odborníka\"!!! Jen se podrobně podívej!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnou soustrast :( Podle svinčíku a prasácky otevřenému autu se jednalo určitě o nějakého debílka-feťáka... :bacha Doufám že brzo pojde na předávkování:bojim:grr

Měl si tam \"superblokádu\" nebo bylo jen standardně zamčeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...