Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Malé, opravdu malé zamyšlení 305break X 307SW


Marcel505

Recommended Posts

Někomu to přijde jako kravina, ale napíšu sem jeden postřeh ohledně montáže SPZ na zadní vrata.

U 305 kombi je pro SPZ speciálně vytvořený obdélník, ale tento obdélník je z plastu a jde odmontovat. Takže SPZ nebo podložka se montuje do plastového obdélníku (který je přišroubován následně k vratům.

U 307 SW je pro SPZ také uděláno místo, ale zde se SPZ nebo podložka přímo montuje do dveří (nutno provrtat plech).

Zamyslel jsem se nad tím, proč došlo ke změně (teď nevím jak to bylo na 306 kombi). Zadní vrata na 305 reznou, ale okolo tohoto obdélníku zrovna moc ne, takže zde bych důvod neviděl. Tak proč už u 307 se musí udělat díry přímo do vrat?

A teď se stačí jen zamyslet, kolik blbců bude do zadních vrat 307 vrtat, aby tam dali podložku, pak zase jinou podložku atd. atd., protože již udělané díry nevyužijí že.

No a pak budou vrata jako cedník, a budou každopádně víc reznout.

Hold design...

post-0-14109599472687_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

cena vrata + plast je větší než jen vrata = to bude ten správný důvod....

je to jako s tím proč se disky stříkají na černo a né na stříbrno ....stříbrná barva je dražší

nebo proč se pneu nedělaj s bílejma bočnicema...je to vše jen o ceně

Bílé lemy by dnes působyly poněkud moc jako retro.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

nove peuigeoty aj 307ma tieto diery predvrtane a osetrene este pred lakovanim. a su prelepene ochranou paskou... ale technici v predajni aj tak vyrtaju nove, pretoze im to nesedi s plastom... to ze sa to da vyvrtat do plastu namiesto do dveri im nejako nezapne... :myslim

Neblázni, přemýšlení bolí! :bacha:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: raydowe

nove peuigeoty aj 307ma tieto diery predvrtane a osetrene este pred lakovanim. a su prelepene ochranou paskou... ale technici v predajni aj tak vyrtaju nove, pretoze im to nesedi s plastom... to ze sa to da vyvrtat do plastu namiesto do dveri im nejako nezapne... :myslim

Neblázni, přemýšlení bolí! :bacha:D:D:D:D:D

A právě oni, pracovníci koncesionářů Peugeot by měli přemýšlet že všech nejvíc... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel505: Koncesionáři by měly přemýšlet? Proč? Zákazník když se mu něco nebude zdát, nebo to bude reznout tak se zastaví u koncesionáře, dá auto do servisu kde ti mechanik mimoděk řekne že s takovou šlupkou že ještě jezdíš a pošle tě s tučnou fakturou za opravu se porozhlídnout po prodejně po nových kusech.

Prodejce musí být v kontaktu se zákazníky, stejně jako v bankách. Před pár leti naznačovaly zákazníkům vypadněte z naší banky a přepážek, posílejte příkazy přes internet, jen nám sem nelezte. No, teťka už zjistily, že jim lidi posílají všechno přes net, nikdo nechodí do banky přímo a nemají komu nabízet a nutit svoje další produkty co živí takovou armádu škrabáků. Takže teťka obvolávají lidi a snaží se je zase natáhnout do chalupy.

Doba poctivých aut zřejmně skončila, dneska při vývoji auta nerozhodují technici, ale ekonomové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela dobre zamyšlení hm tak to by ma nenapadlo ale ma to čosi do seba fakt sa asi horšie robia diery do plastu lebo si to asi nevedia naznačit kde heh ešte že na hatchbacku su plastove narazniki kde su podložky pod značky inak som sa toho tiež obaval ked som davalchromový držiak SPZ že ako to tam bude ked to zhodim dole a ku podivu celkom fajn akurat že tiež nesedeli diery ale nerozvrtal som si naraznik radšej som rozvrtal držiak SPZ :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladis - máš naprostou pravdu.

Jak jsem tu již několikrát psal - občas, když jdu k Peugeot-prodejci, si připadám jako by to ani nebyl Peugeot.

Prostě jak píšeš - to jsou hold ekonomové...

Teď naposledy co jsem tam byl jsem jednoho pána pozvedl na židli tak, že jsem čekal, že mě vyvede... :)

No lepší už to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...