Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taha mi auto do jednej strany


msoli

Recommended Posts

Zdar,

Niesom odbornik ale moze to robit podla mojho nazoru viacero veci.

Hned napriklad capy riadenia, capy ulozenia alebo mozno nejaka chyba so servom.

Ale ked vravis ze si bol na geometrii tak tam si myslim ze by na taketo veci mali prist.

Neviem ci to mozu robit pneumatiky, jedine ze by mali nejako nerovnomerne zodraty dezen a boly nejako poprehadzovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem stejný problem. Bylo to pneumatikou (co na ní bylo špatně jsme nezjitili) vyřešil jsem to přehozením pneu na nápravách. že to bylo gumou jsem zjistil tak, že jsem přehodil přední kola (levý doprava a naopak) a táhlo to na druhou stranu. Skus to a uvidíš co se stane:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase auto táhlo ráno cestou do práce doleva. A odpoledne z práce doprava.:aut

Na geometrii nic nezjistili - i po třetí kontrole OK. Údajně to dělá nové horní uložení tlumičů (měnil jsem tlumiče) jako, že si to ještě nesedlo. Myslím, že je to blbost, ale ...

Pak jsem auto zbořil a teď po \"opravě\" to dělá pořád to samí. V pátek jedu na geometrii + nějakou tu kontrolu, jestli je vše OK, tak uvidíme... :myslim

[upravil dne 17.3.08 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: msoli

Ahojte.Mam taky problem ze mi auto dost taha do jednej strany.Bol som aj na geometri ale nic radikalne sa nezmenilo.Mozu to robit aj pneumatiky?

Nepíšeš, jaké auto máš, ale může to být i geometrie zadní nápravy, anebo přední náprava po náraze, kdy sbíhavost je sice dobrá, ale něco na podvozku je ohnuté.

Měli by to najít na laserové geometrii anebo v pořádném servisu (kde tomu rozumí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

me to zase jede rovne v pohode, ale mam volant lehce na stranu, a uz me to pekelne sejri... co s tim?

To ti srovnaj na geometrii. Musej zafixovat volant na střed a pak to dohnat někde u těch kol. Teda aspoň tak mi to popisovali, když to dělali mladý na 106:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: msoli

Ja ked pustim ruky z volantu,tak sa volant pekne vyrovna ale auto ide do pravej strany ako salene.Na zimnych mi to slo rovnejsie,ale volant som mal mierne natoceny do lava.

Vcom moze bit chyba?

Jestli máš volant rovně a auto jede někam do příkopu, tak je to tou geomtrií. Nech to udělat někde, kde to opravdu umí. Já vím, je to těžký sehnat někoho takovýho, ale dá se to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...