Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ulomena hadicka na veku naft. filtra


maximum

Recommended Posts

Tak chlapci mam taky problem... pred chvilou som chcel vymenit naftovy filter a zial, podarilo sa mi odlomit jednu tu hadicku, co je na tom veku.. vlastne je to taka umela hmota, na ktorej je nasadena hadicka. Zainteresovani asi vedia o com hovorim. Chcem sa spytat, ci sa da kupit to samotne veko alebo ci musim kupit celu tu nadrzku, prip. kolko to stoji. Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cena??.. prip nevie niekto, ci tam dopasujem aj zo xsaryalebo neakeho ineho citroenu? mam kamosa v citroene, tak mozno by vedel pozhanat lacnejsie, zajtra sa na to pozrie.. ja len, ze ci niekto nefie.. dost ma to stve.. a to som bol opatrny, lebo sm tu cital, ze je to nachylne na ulomenie.. no stalo sa... co uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wazne to bude drzat, ked to zlepim??.. ake lepidlo na to najlepsie pouzit??.. ja len, ze je to hadicka, co ide k cerpadlu, tak aby mi to potom netahalo luft do cerpadla.. mno keby som to neako vykoumal, tak by sm usetril 3200 Sk.. tak poradte neake lepidlo, aby to fest dobre drzalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

fuuu.. teraz som sa docital o to mlepidle, ze tvrdne 2 dni... !! to mam tak dlho cakat, aby som to mohol skusit??.. dundee cakal si 2 dni kym to vytvrdlo??..

Myslim, že ne. Musíš se zeptat Neona:myslim Celý těleso filtru jsem dal na topení a po hodině a půl byl Lepoxmetal tvrdej jako beton;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mohu potvrdit slova Dundeeho ... mně to přilepil na ropisovi a drželo v pohodě a předpokládám, že i bude držet novému majiteli nadále :super Je to fakt bomba lepidlo a to lůžko na 405 1.9D stálo něco kolem 2500,- ... takže každopádně za pokus to stálo ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...