Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pylový filtr


marmen

Recommended Posts

Má, vedle nádržky ostřikovače čelního skla :)

Je to pod tím černým plastovým deklem, a aby ses tam dostal, je třeba sundat pravý stěrač a oddšroubovat tu krycí lištu pod oknem, pak teprv lze sundat ten černý dekl. Móc dobře vymyšlený... ještě že se to nesundavá často. Ta vložka jinak stojí cca 300 - 400,- (od Filtronu, orig. nevím), a je to dobrá věc.

[Editován dne 1/12/04 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Napsán autorem Jezkovi.voci

Předpokládám, že u 406tek bude podobnej přístup x nepřístup jako u 405 ... ? :papa

tez u 406 je treba sundat ten plast pred prednim oknem na strane spolujezdce, otevrit kapotu a plast je prichycen na dvou plechovych vystupcich za takova ocka, jde to sundat blbe ale jde to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

to dtyrkas: Také jsem měl tu samou krabičku - také bez mřížky. A ani známý na autě z roku 1990 neměl mřížku. Protože mě dost obtěžoval prach a okvětní lístky z lípy na palubovce, koupil jsem na vrakovišti pouzdro na pylový filtr i s krycí deskou (r.v.1994, cena 150,- Kč). Musel jsem trochu upravit úchyty, ale teď mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
Guest dtyrkas
Původně zaslal: janhercik

to dtyrkas: Také jsem měl tu samou krabičku - také bez mřížky. A ani známý na autě z roku 1990 neměl mřížku. Protože mě dost obtěžoval prach a okvětní lístky z lípy na palubovce, koupil jsem na vrakovišti pouzdro na pylový filtr i s krycí deskou (r.v.1994, cena 150,- Kč). Musel jsem trochu upravit úchyty, ale teď mám klid.

nemate nekdo doma zbytecnou tuhle kryci desku nad pylovy filtr? je pod pravym steracem. byl bych moc vdecnej ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommate

A co třeba dvě vrstvy punčochy?? :D

Dvě vrstvy punčochy jsou sice pěkné, ale na orig. pylový fitr ani zdaleka nemaj...

Jinak kdybyste někdo chtěl ten držák orig. pylového filtru do 405 (nový model to již má, takže je to pro staromodeláře), tak mám jeden navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas
Původně zaslal: dtyrkas

no drzak uz mam, ale nemam tu kryci desku, na vrakaci ji nejak nemohl (nebo spis nechtel) nalyzt, bez ni by mi tam urcite prselo, ty ji mas?

... nekupujte filtr Filtron !!! , nevejde se tam, ma jine, o neco vetsi rozmery, rekl bych zmetek .......

Filtron - 271 x 186 x 32

Valeo - 260 x 173 x 28,5

oba oznacene jako \"pylovy filtr pro P405\"

k..va, to sem se nasral , nakonec to vyresila izolacka.

:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas

Ne, ty rozmery jsou opsane z katalogoveho listu, koupil jsem filtr oznaceny jako K 1018 v www.auokelly.cz , pise se tam jenom, ze je to pro modely s klimatizaci, ale v katalogu Peueotu jsou ty drzaky vsechny stejny, nebo se mylim? Jediny co jsem nasel je kat. c . 644790 pro ten drzak, i pro modely bez klimatizace. Takze je tu nejaky \"informacni sum\".

Priste, az tento doslouzi, koupim sice dvakrat drazsi, ale Valeo. :myslim

[upravil dne 5/8/05 dtyrkas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ve 406 žádnej filtr neměl. Zatím jsem si tam dal provizorně udělanou takovou sí?ku - aspoň na ty hrubý nečistoty. Mám tam jen \"díru\" v ní je dole vidět větrák. Stačí, když si koupím jen ten filtr, anebo mi tam chybí nějakej \"tentáč\" do kterýho se ten filtr zasune a celý se to vloží do tý díry? :myslim MJS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Já ve 406 žádnej filtr neměl. Zatím jsem si tam dal provizorně udělanou takovou sí?ku - aspoň na ty hrubý nečistoty. Mám tam jen \"díru\" v ní je dole vidět větrák. Stačí, když si koupím jen ten filtr, anebo mi tam chybí nějakej \"tentáč\" do kterýho se ten filtr zasune a celý se to vloží do tý díry? :myslim MJS

Ten filtr tam pasuje bez nijakých držáků. Jen ho tam prostě zasuneš. Mám tam přesně ten co je na něj odkaz výše. Ještě jsem tam měl přes to sání takovou plastovou mřížku na hrubý nečistoty, ale není nutná. :papa

[upravil dne 5/8/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...