Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdo čeká do pěti na F1 ??


peugeotkovic

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: aaischa

vzhledem k tomu že v 04:43 mi zvonil budík abych šel na raní směnu od 6:00 tak sem šel spát :aut a F1 neni to po čem bych nějak extra toužil :)

tobě hrčel budík já si dělal kafe se sváčou blížil se mi konec šichty.Už jsem doma a tak razím do hajan :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mrkal jsem, mrkal - stálo to za to! :)

ja tiež, máme 14 bodov !!!

Gratulácia Hami!! škoda Roberta, že nedošiel do cieľa, ale ferrari mi urobilo neeeeeeeuveriteľnú radosť.

Ani jeden nedošli, 0 bodov, hlavná vec, že mali plné ústa o víťazstve.

V Malajzii zase vyhrajú strieborné šípy, lebo okruh im viac sedí. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Kurt

Mrkal jsem, mrkal - stálo to za to! :)

ja tiež, máme 14 bodov !!!

Gratulácia Hami!! škoda Roberta, že nedošiel do cieľa, ale ferrari mi urobilo neeeeeeeuveriteľnú radosť.

Ani jeden nedošli, 0 bodov, hlavná vec, že mali plné ústa o víťazstve.

V Malajzii zase vyhrajú strieborné šípy, lebo okruh im viac sedí. :D:D

Ale neboj, věr mi Ferrari ladí a ladí, potěším tě - zase budou vyhrávat. A pusu plnou keců mají vždycky všichni i u Toyoty vyhrávají na hubě! Je to prostě sport jednou ten po druhé onen. I na toho tmavšího panáčka dojde neboj!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F1 mě bavilo možná na základce, když jezdil Lauda, jinak mě okruhy nebaví ani na motorkách, ani v autech - automobilový sport, na který se dá dívat, je podle mě třeba rallye nebo off-roady, ale nebaví mě tlačit se v davech a při průjezdech závodníků buď vyskakovat (abych viděl přes hlavy ostatních diváků) nebo uskakovat (aby mě auto letící vzduchem mezi lid nesestřelilo). Podotýkám, že jsem na rallye byl 2x a vždy jsem byl v místech vyznačených pořadateli jako divácky vhodná.

Každopádně mám prostě rád méně masové sporty, ale o takovém vodním slalomu si tu asi moc nepokecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

F1 mě bavilo možná na základce, když jezdil Lauda, jinak mě okruhy nebaví ani na motorkách, ani v autech - automobilový sport, na který se dá dívat, je podle mě třeba rallye nebo off-roady, ale nebaví mě tlačit se v davech a při průjezdech závodníků buď vyskakovat (abych viděl přes hlavy ostatních diváků) nebo uskakovat (aby mě auto letící vzduchem mezi lid nesestřelilo). Podotýkám, že jsem na rallye byl 2x a vždy jsem byl v místech vyznačených pořadateli jako divácky vhodná.

Každopádně mám prostě rád méně masové sporty, ale o takovém vodním slalomu si tu asi moc nepokecám.

Mám taky daleko radši Rallye, je to méně monotónní:super Ale každej má rád něco jinýho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...