Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svody


figiii

Recommended Posts

Zdravíčko chtěl jsem se zeptat. Nevíte tady nahodou někdo o kolik mi naroste výkon, když dám od motoru začínam.. nerezové svody,sportovní katalyzator, rezonator, sportovní výfuk??? Pujde na tom něco poznat, tah a tak??, Já vím že se mi tedka vysmějete. Chci to provest na 306, 1,4. Děkují za rady.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele vysměje se ti jenom blbec.Každý motor jde svým spůsobem upravit. závody do vrchu jezdí 306ky 1600ccm o výkonu 200hp tak proč by si nemohl mít 150hp v 1,4. Něco jiného je že asi nehodláš vyměnit písty,kliku a vačky co?no hele určitě ti to něco pomůže -ty svody a zbytek. Já bych se vsadil že i s přehledem 15+hp ale záleží na tom od koho ty svody budou.jenže svody mají jeden háček- chce to i změnu sacího traktu minimálně sání před klapkou.Je to ale složitý proces apokud se rozhodneš investovat peníze do těchto věcí tak napřed sháněj informace a studuj a přestavbu nechej na příští sezónu aby si zbytečně špatně neinvestoval

http://www.406.nolimit.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Lidri!!!

Je to dobrej nápad, já o tom taky přemýšlím a hodně jsem sem se o tom radil s firmou ABW tuning z jihu čech a ty se na to specializují a dělají komplet výfuky od svodů až ke koncovce a ten pán mi řekl a garantoval cca 30PS nárůst cca za 40 000kč ale Tom406 se v tom hodně vyzná a tomu věřím víc než ABW tuning, takže jediná možnost je změřit to na brzdě ted a po předělání výfuku!Už bych rád aby to někdo udělal aby zkončily veškeré dohady s nárůstem výkonu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...