Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hever a jiné


rkhl

Recommended Posts

Čau, chtěl jsem se zeptat, zdali někdo nemáte foto origo heveru ke 406, případně jaký hever máte v autě ve výbavě. Koupil jsem 406 kombi, hever tam nebyl. Vzadu je na dojezdovém kole takové vytvarované místo pro hever, ale můj starý do toho bohužel nepasuje.

Potom mám ještě pár otázek. Na sloupcích dveří jsou nalepeny takové černé pásky, ale na dveřích u řidiče je to trochu poškozeno. Co je to za pásku. Nedá se něco takového koupit.

Dále jsem se chtěl zeptat, zdali a jak čistíte motor. Ten můj je co se vzhledu týče trochu zanedbaný, tak bych ho chtěl trochu naleštit.

A poslední věc. Chybí mi u rolety kombíka na jedné straně taková zarážka či kolíček, který drží roletu vytaženou. Nemáte někdo na prodej z nějaké vyřazené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zduř, fotku heveru nemám ale ja mam v rezervě penovou výpln a v ní nůžkovej hever,mýslím že se to tak jmenuje, prostě kdyz je roztaženej je to kosočtverec a jím préchází závitová tyč.Nahoře je pak ploška se žlábkem pro hranu prahu.A sanozřejmě je tam k tomu rumpálu i klika 2díly z nichž jeden slouží i jako klíč na khola.

K těm sloupkům.pásky/folie/ prodává třeba http://www.mkkosa.cz. cca 200,- sada na auto.

-

[upravil dne 15.3.2008 jjjirkaaa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

01

6736 52

01 SKŘ ZVEDÁKU

- KOMBI KROMÌ RÁFEK DOJEZDOVÉ KOLO

6736 54 01 - KOMBI A RÁFEK DOJEZDOVÉ KOLO

02

6725 84

01 ZVEDÁK

03

6742 32

01 KLÍČE ZVEDÁKU

04

6717 22

01 PRODL ZVEDÁKU

05

6717 09

01 ZÁVRTNÝ ŠROUB

12X125-114

06

9797 S2

01 RUKAVICE

PAIRE DE GANTS

- AŽ DO DATUM 19970505

07

7213 T1

01 TAŽNÉ OKO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hever vyřešen, fakt náhoda, aby ho zrovna prodával někdo kdo bydlí 350 metrů ode mě. Chlapy, ještě taková blbost, nemáte někdo vyřazenou roletu z kombi, sháním zatím marně tu zarážku nechce se mi kvůli tomu kupovat celá roleta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 12 let později...

Něco ve smyslu pomoci při výměně kola, ale obejdu se klidně bez toho:)

Jestli jsem to dobře pochopil, tak než nahodíš kolo, tak ten kolík dáš do díry od šroubu a pak bys měla snadněji nasadit kolo.

Je to jenom proto, aby se nemuseli "hledat" díry v disku a díry v náboji.

asi francouzům nikdo neřekl, že při výměně kola je dobré zařadit a použít ručku:D pak můžeš pootočit kolem a až budou díry přesně, tak šroubuješ:roker 

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nějaký smysl to asi má, možná při nouzové výměně (defektu) někdy v noci, hlavně když ty naše kočáry začali vyrábět, tak ještě měl málokdo mobil a nevím kolik lidí mělo nějakou příruční baterku. dneska každý mobil umí světlo jak ..... , takže zapneš světlo, vidíš za bílého dne:roker

tolik moje teorie, ale ten kolík mám v autě taky (evidentně nikdy nepoužitej):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis ze to kolo na tom koliku drzi a nema takovou tendenci sklouznout z naboje dolu. Nekdy byva problem, drzet kolo, aby nepadalo a jeste trefovat zavit a sroubovat, zvlast u hliniku, co maj hluboky diry a sroub treba ani nechytnes za hlavu, takze musis sroubovat klicem

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného používal (možná stále používá)i Fiat. Tam je malý trn pevně v náboji v discích jsou 2 cca 6mm dírky. 

Jinak ten kolík nemám ani na 206, takže když jsem koupil 406, tak jsem na to taky trochu hleděl:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...