Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

požár


silenymax

Recommended Posts

Ahojte,

jenom bych vás chtěl upozornit na věc, která se mi stala. Shořela mi 206 a to od hlavního přívodního kabelu od baterie. Konkrétně došlo ke skratu v místě připojení do pojistkové skříně. Radši se na to mrkněte pod tou pojistkovou skříní není žádná izolace, jenom plechový podběh, takže stačí málo a už to hoří. Naštěstí se to v garáži moc nerozhořelo, tak to teď dávám dohromady.

Proto bych se vás chtěl zeptat, jestli nevíte o nějaké 206 1.4 8V s manuální klimou, dobře trefené na zadek nebo tak něco abych mohl přeházet motorový prostor. Motor i převodovka jsou OK, takže ty ani nepotřebuju.

Díky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim

Praha: Plameny pohltily Peugeot 206

Vložil handy, 10. Leden 2008 - 10:07

Ve středu 9.1.08 v 16:45 hod vyjížděla jednotka HZS Praha k požáru osobního automobilu Peugeot 206 v ulici Čekanovská. Hasiči plameny zlikvidovali 1 C proudem v dýchací technice. Požárem bylo vozidlo zcela zničeno stejně tak i dvě plastové popelnice, které stály před Peugeotem. Řidička již při parkování cítila zápach vycházející z motorové části. Plameny způsobily škoda ve výši 120 tisíc korun.

Text: www.hzspraha.cz

Foto: Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som vizualne kontroloval motor ale čumel som jak puk od čoho je taky ufulaní a po chvilke mi svitlo zo spodu sa k teplemu motoru snažila dostat neaka mačička a packami dočahovala hore tak to tam cele ufulala a hned ma trclo ak by ta suka niečo prekusla alebo odtrhla tak je katastrofa hotova .Nie je od spodu original žiadny plast voči vniknutiu takychto bezdomovcou?ja som to tam nemal ani som tam nevidel žiadne uchytenie na ten plast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

ikdyž budeš mít kryt pod motorem tak jako já neznamená to že se ti nějaká kuna nepodívá k baterce jako mě ohlodali obal baterky naštěstí jenom ten :)

:grrboha mam sa ja este načo tešit ale ved ja im ukažem:bacha:bacha:bacha:bacha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepanikařil bych, hořet může jakékoliv auto, jedna věc je stav a údržba a druhá štěstí a náhoda, i byt ti může vyhořet, nedbalost, stav elektriky, přístroje,.....

hlodavci jsou na tohle prevíti, ty dokážou během chvíle udělat takový škody ani nemusí dojít k požáru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...