Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovni vyfuk / ladeny zadni tlumic vyfuku


LK7R

Recommended Posts

Hola hola. Z Pazouta mi kouka takova ohavnost trubkoviteho tvaru vzadu pod tretima dverma ... ani se mi nechce vyslovit to slovo ... rikaji tomu vyfuk ale spis to vypada jak roura od kamen ale zredukovana na cca 1/10 velikosti. No proste je to hnusss a chci tam neco jineho a koncovku nema smysl. Timto se konecne dostavam k tomu co chci ;) (no obcas mi rikaj ze mam problemy s vyjadrovanim). Chci tam soupnout zadni dil vejfuku. Mam nabidku od Bervidu na Supersprint za 9500,- Kc a nebo Remus za 8500,- Kc. Tak nevim co je lepsi a jestli se to nekde neda sehnat lepe a levneji. Hodte mi kdyztak info na maila plzzz lktr@barrysworld.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To souhlasim, ja mam uplně předělaný výfuky, řve to jak ďas a žádnej policajt mi nikdy nelez pod auto. To až u technicke prohlidky, tam si to nedovolim a davam tam seriovy vyfuk i s katem kvuli emisím. S tim Supersprintem kluci. Jsou to báječný výfuky, ta cena je teda vyšší ale ten zvuk nemá chybu. Hlavně pokud je zadní díl dvoutrubkovej jako můj. Pak se i osmiválce můžou stydět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam celej vejfuk delanej od ProBullu a stalo me to cely 9.000,-. Uznavam je to na starou 205 bez stradniho tlumice a katalyzatoru, ale zvuk to ma jako svina a pri tech 170km/h s 1.4GT se myslim vyplati. A pod auto mi taky nikdo zatim nelez, ani mi nikdo (policajti) nic nerikal :).

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na homolagaci se vykaslete. Jde o to ze Laityng je univerzal, kdezto supersprint je ladenej primo na tvuj motor. Rozdil v konicich tam bude..

martin106S16: dvoutrubkovej = duplex? - na kazde strane jeden lauf? Na kolik te ta sranda prisla, planuju to stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za pochvalu. :) Cumak mam ten nejstarsi (1996-7) a jsem z Brna.

K tomu duplexu: co vim, tak primo ladenej na Saxo(P106) dela milltek a supersprint. Mozna i jini, nevim. Ale spis si to necham udelat na zakazku tady u nas. Jinak da se koupit sprej, kterej striknes do pneumatiky, prifouknes ji a muzes v pohode dojet (i stovky km), jenom to pak v pneuservisu musis rict a oni tu gumu musi trochu ocistit od toho spreje. Stejne to ted budu snizovat a az tam prdnu zadni difuzer, tak se uz asi k rezerve ani nedostanu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to jde použít (pokud ovšem nerozšleháš gumu na dálnici na maděru). Co vim tak v Praze dělaj velmi dobrý výfuky na zakázku u Pro Bull. Mimochodem asi budeš znát auto mojeho kámoše z Brna, bílá oplastovaná 106 rallye, snížená na 15" TSW kolech s červenýma matkama uprostřed. Moc pěkné auto.

Doufám že budeš na podzimnim tuningu v Brně, připrav nějaké šlupky gumy a? je necháš na okruhu, bude nás tam víc. Kámoš má saxo vts nabarvený na tovární barvy xsary wrc, to je taky moc pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja asi pujdu do Remuse. Maj nejhezci zpracovani. Nechci zadnej OEM vejfuk pasujici na vsechny motory od - do KW. Radsi si priplatim a vim ze je to pro ten muj motor delany = minimalne neztratim zadnej vykon :). Supersprint ma dodaci lhutu asi 3 tejdny a to je celkem dost. Takze asi ten Remus. Nevim ale proste vejfukum delanych na kolene nejak neverim. Layting nebo jak se jmenujou me nejak nepresvedcili ... vypadaj nejak divne ty obrazky na webu ... ruzne to couha ze spodku tech aut atd ... bleeee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych docela rad sel do neceho jako je Remus, ale vyplaznout cca 15-20 tis. za full system (komplet potrubi od svodu po koncovku) se me zda kapanek moc. Takze bud nechat to udelat komplet na zakazku od nekoho jako je ProBull s tim, ze z toho urcite nevyzdimaji maximum kobylek, nebo koupit znackovej backbox (ladenej koncovej tlumic) a nechat ProBullem dodelat potrubi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...