Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Meldik 306 - denni sviceni


Meldik

Recommended Posts

Původně zaslal: JoseA

moc pěkné světla. Asi pošetřím a koupím taky nějaké takové. Nevíš jestli jsou takové i na starší model 306???

Na starší model přesně tyhle nejsou, ale jsou jiné celkem podobné.

Jinak Meldale - je to paráda, časem do nich taky půjdu. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VSEM VAM MOOOC DEKUJU....jsem s nima moc spokojenej a za ty penize to fakt stalo...

Béďa: no mam je napojeny na parkovacky, jako i krouzky....jsou od nich vyvedeny kabliky zvlast, takze se daj napojit kamkoli, tak je to i u tech krouzku...

chuck11 :ve dne ted fotku nemam, zitra muzu vyfotit...ale kdyz jsem to montoval a pak zkousel, tak proti slunicku to fakt videt nebylo, ty krouzky ve dne nejsou moc videt, skoro vubec...

JoseA: jak pise Stifler, na starsi model primo tyhle nejsou, ale podobne...

Trosku me zklamala svitivost krouzku, ale jinak nemam vyhrady...montaz byla v pohode,uchyty i diry sedely, jen jsem musel pridat rele, aby svitily s dalkovejma i potkavacky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 creams: A za kolik bys sehnal podobné na starší model?

Nemáte někdo fotku, nebo odkaz kde jsou k vidění ty podobné světla na starší model? Celkem mne to nakouslo :-)

2 Meldal: Jinak svítivost hodnotíš jak? Jaké v tom jsou vůbec žárovky? To relátko si musel shánět zvlášť nebo bylo v balení? A kde si ho vubec osadil, do pojistkovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoseA: o proti origo svetlum to sviti fakt o dost lip, je znat, ze pri dalkovych svitej i potkavacky, coz mi predtim nesvitilo, v origo byly H4ky,takze svitilo jen jedno vlakno v zarovce.....je to fakt znat....zarovky tam jsou H1ky...relatko se mi valelo doma a nacpal sem ho do pojistkovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Nemáte někdo fotku, nebo odkaz kde jsou k vidění ty podobné světla na starší model? Celkem mne to nakouslo :-)

Světla Angel Eyes má na staršim modelu třeba Oni nebo Jiri.Wolf a oba je mají vidět ve svym avataru. Jinak tady je pro představu fotka Angelů na starší model:

43947.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

JoseA: o proti origo svetlum to sviti fakt o dost lip, je znat, ze pri dalkovych svitej i potkavacky, coz mi predtim nesvitilo, v origo byly H4ky,takze svitilo jen jedno vlakno v zarovce.....je to fakt znat....zarovky tam jsou H1ky...relatko se mi valelo doma a nacpal sem ho do pojistkovky...

Ty máš H1čky??? :o :o :o Podle mě jsou i v tuning světlech (nejen originálech) na 306ku new model jen a pouze H7čky... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Andrewphilack

Jj. Jsou tam H1. Jinak ty ledky jsem si třebá já vůbec nezapojoval. Jen si teď nepamatuju, jestli je tam přístup pro výměnu podsvícení těch kroužků. Kdyby někdo chtěl, tady je lepší cena, já jsem za ně dal ještě 5300,-

http://www.x1.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=720&category_id=408&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...