Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pradte prosim chcem kupit 406, ale aku?


qity3

Recommended Posts

Chcel by som kupit peugeot 406 neaky starsi model tak cca 96, 97, neviem ci 1.9 TD abo 1.8 benzin popripade plyn. Mozete my povedat, zhruba co taka 1.8 zere, ake maju najcastejsie chyby a na co si mam davat pozor? Oplati sa do toho plyn? nie je s tym problem? Dik za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: qity3

Pozeram, ze mas tiez tu 1.8 kolko ti to zere?

někdo to má v podpisu i se spotřebou já mám break okolo 9-10 l město,u sedana jsem měl pruměr do 8 l taky 1,8 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v podpisu spotrebu za 7 let provozu , staci kliknout a podivat se ;)

Jinak k tem plynovym zarizenim, nevim jakej rocnik chces kupovat ,ale vyhnul bych se starsim zarizenim, jednak se po 10 letech musi menit nadrz LPG, zadruhe ty systemy starnou, byva pak problem s nahradnimi dily ( napriklad u systemu Vialle - primy vstrik kapalneho LPG, dnes uz i napriklad u systemu DGi od AG systems, ktery se zacal montovat kolem roku 2000-2001 ) je treba pocitat, ze auto ktery melo neco takoveho namontovane, nebylo k tomu aby stalo v garazi, ale naopak melo dost vysoke najezdy km ( hlavne auta z holandska, belgie, odkud se LPG prestavby prevazne dovazi do CR ) takze klidne i 200 000km za 5 let a prodavaj se s tim ze v horizontu dvou tri let neco podstatneho na tom systemu odejde a bude treba do nich investovat.

[upravil dne 14/3/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: qity3

Chcel by som kupit peugeot 406 neaky starsi model tak cca 96, 97, neviem ci 1.9 TD abo 1.8 benzin popripade plyn. Mozete my povedat, zhruba co taka 1.8 zere, ake maju najcastejsie chyby a na co si mam davat pozor? Oplati sa do toho plyn? nie je s tym problem? Dik za kazdu radu

Pokud by jsi se rozhodl pro 1.8, tak prodávám - Peugeot 406, 1.8 16V, r.v. 1996, najeto 165000km, zelená metalíza, ABS, servo, senzor deště, 2x airbag, el. přední okna, centrál na DO, el. šíbr. cena 78000,-Kč. Tel. 607909960, e-mail: ladislav.1@centrum.cz

Bližší info v případě zájmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

A co 2.1Td chtěl bych si ji koupit ale každy říka jak je to na hovno motor jenže to říkají lidí co ho ani neměli tak bych chtěl slyšet ty co jej mají.Možna největší pruser je čerpadlo Lucas asi že?:D

2.1TD je nahovno?? Dovol abych se zasmal... :D

ale zpet k tematu qity3, pokud najedes tech 15 000km rocne, tak kup benzin. Stejne je ta nafta draha... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

mam viz podpis , spotřeba 9 , ale davam tomu na krk, auto mam rok , a krom rozvodu a spotřebaku jsem jako čakom menil jen krokač :papa

Zdar sousede :papa Co tak brzo?

Čoveče, asi bych vzal nafťáka. Ale opravdu žáleží, kolik toho najedeš. Jo a bacha na původ vozu a s tím spojené věci ( vlastní zkušenost :bacha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Mišak

A co 2.1Td chtěl bych si ji koupit ale každy říka jak je to na hovno motor jenže to říkají lidí co ho ani neměli tak bych chtěl slyšet ty co jej mají.Možna největší pruser je čerpadlo Lucas asi že?:D

2.1TD je nahovno?? Dovol abych se zasmal... :D

ale zpet k tematu qity3, pokud najedes tech 15 000km rocne, tak kup benzin. Stejne je ta nafta draha... ;)

Klidně se zasměj ale todle neříkam já ale ti kterych sem se ptal.Proto se vyptavám zde na foru:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, pokud nejste ridic ve stylu plyn & brzda a jezdite aspon 20.000 rocne , tak bych rekl, ze 1.9 TD je lepsi volba. Jinak mate-li radi rychlou jizdu, tak bych doporucil benzinovy motor alespon 1.8 16V. Dieselovy motor s 66 KW je hodne liny pri rozjezdu. Vlastnim Peugeota 406 1.9 TD s 66KW a s vykonem zadna slava, ale jinak jsem s nim hodne spokojeny. Je spolehlivy a pohodlny. Mam nejake vytky, ze pokazdy na D1 z Humpolce do Prahy musel jsem asi 3x podradit na 4.rychlost, abych udrzel stale 130 km/h. (minimalne 4x jedete do vetsiho kopce na D1). Po rovine s 5.rychlosti a jet 160 neni zadny problem. Vzhledem hmotnosti auta ma rozumnou spotrebu. To je muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...