Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tjůůning


Creams

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

ja vam nevim ale nic me nezaujalo, vetsina jsou totalni splacaniny.. :roll

Tak nějak. :) Hlavně jak se pořád řve, že je tuning (ikdyž se tím myslí obvykle styling) o individualitě a odlišení se, tak pak přijedeš na tuning sraz a vidíš tam třeba 15 dvěstěšestek a na všech je vidět osobitý a čistě individuální výběr z cca tří nejoblíbenějších \"tuning\" nárazníků a jediné skutečně individuální auto je tam pak to, které má tyto prvky sériové. Zrovna u 206 mi přijdou elegantní dost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Andrewphilack

Podle mě, je naprosto nejgeniálnější ta zelená 306ka. Dát si čirou optiku z nového modelu a na to plácnout kapotu ze starého to už chce odvahu...no hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

jeste ze me nikde nevyfotili :-)

Tím bych si nebyl jistý na tuning foru jsem viděl tvou fotku.

Už jsem to našel. Předpokládám že na té stránce jsi ty http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?t=54763&postdays=0&postorder=asc&start=2048

[upravil dne 17.3.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Scratch

jeste ze me nikde nevyfotili :-)

Tím bych si nebyl jistý na tuning foru jsem viděl tvou fotku.

Už jsem to našel. Předpokládám že na té stránce jsi ty http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?t=54763&postdays=0&postorder=asc&start=2048

[upravil dne 17.3.2008 čakom]

tyyyy jo, to vubec nevim, kde me brali, skoda, ze to nefotili z boku, uz jsem mel nazuty letni alu, ale je presne videt - peugeot wrc, to neni wrc, to je kurwa kridlo z eva...... kdybych chtel wrc, tak tam nedam dvojplosnik, nektery chlapci tam tomu opravdu rozumi, konec koncu tuningari s SDI :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...