Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nevíte někdo kolik stojí zhotovit nové klíče s dalkáčem?


Pefox

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

...pokud ma kodovou kartu ,jinak + 1600,-

BTW: Na kolik vyjde výměna všech zámků i s klíčkama? Nebude to pomalu levnější, jak výroba náhradního klíče? Co když mám vyměněný zámky už teď a podle VINka mi pošlou klíč, kterej si můžu maximálně pověsit na krk? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

...pokud ma kodovou kartu ,jinak + 1600,-

BTW: Na kolik vyjde výměna všech zámků i s klíčkama? Nebude to pomalu levnější, jak výroba náhradního klíče? Co když mám vyměněný zámky už teď a podle VINka mi pošlou klíč, kterej si můžu maximálně pověsit na krk? :-)

no počitej 5-6 tisic za zamky i se spinackou no a pak praci , takze se ti to zas tak nevyplati- jo a pokud si nejsi jistej ze zamky jsou puvodni tak pak si ho opravdu muzes dat na krk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostikou myslím to přihlášení klíče k imobilizéru (v mém případě je potřeba karta s kódem).

Jak to tak sleduji tak jsou asi dva typy výrobců klíčů a to jedni co podle VIN klíč objednají ve fabrice a jedni co na to mají stroj a udělají ho podle druhého klíče. Každý si musí vybrat co se mu hodí (i ty ceny dost kolísají, ale nezávisle na způsobu provedení).

Ještě k tomu klíči na krk: jako krajní varianta mne napadlo, že by možná šlo z klíče, který nepasuje do zámku použít obal s imobilizérem a nechat si udělat jenom klíč bez imobilizéru a dát to dohromady (nevím však zda to bude do sebe pasovat). Klíč bez imobilizéru se prý dá pořídit za 100,- (ale ne v mém okolí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: MirasCC

Mě u Domanskýho tvrdili za klíč na neMUX 206 kolem pěti litrů...

6552ZW-kľúč s diaľkovým ovládaním na 206CC 3033,- Sk:papa

..pokud ma kodovou kartu ,jinak + 1600,-

Pokiaľ nemá kódovú kartu tak + 100,- :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...