Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nákup ND od člena P-C \"bisa\"? - nedoporučuji


Kdo

Recommended Posts

Původně zaslal: Pechy

Původně zaslal: OK406

:myslim Myslím si, že měl bisa uhradit Kdo výdaje, které měl s tím spojené!! Nic není zadarmo!!!:myslim:myslim

Však to už je v tom 500,- , teda jestli jsem to dobře pochopil :)

No, moc to v tom není. Počítejte: 300,- za díl + 100,- dobírka (= 400,- co jsem zaplatil při převzetí), pak dalších 100,-, když jsem balík posílal zpět. Nepočítám, telefony na poštu, když jsem řešil jeho blbě napsané č.ú., aby dostal těch 400,- a pak nepočítám reklamační poplatek za zjistění, co je s balíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váš příkaz k úhradě z účtu číslo 219419260 na účet číslo 629155093/0800 na částku 500 CZK, KS nezadáno, VS nezadáno, SS nezadáno, splatný dne 25.3.2008, zpráva pro příjemce nezadáno byl přijat bankou. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další komplikace (za kterou bisa nemůže). Nemám internetový přístup ke kontu (nevěřím tomu) a teď nám zavřeli pobočku z důvodu stěhování jinam (ještě ani nevědí, kde bude, natož, kdy ji otevřou), takže musím, až budu mít cestu, zajít na nějakou jinou pobočku a vyloudit tam info o přijetí platby. Samozřejmě budu informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak tohle vlákno můžeme uzavřít. Dneska jsem se dostal do pobočky a bylo mi potvrzeno, že platba od \"bisa\" přišla. takže srovnáno. Škoda jen, že až po tom martýriu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...