Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nákup ND od člena P-C \"bisa\"? - nedoporučuji


Kdo

Recommended Posts

2 bisa: VŠECHNO, co jsem napsal bylo tak (a ty to víš), jak to probíhalo, včetně toho popisu pinů a včetně toho, že jsem se tě několikrát ptal, jestli už ten balíček přišel. Což samo o sobě by mohl být podnět k tomu, aby ses šel ptát na poštu.

Nechci se odvolávat na ty, co mně znají, ale NELŽU, takže si každý udělá vlastní úsudek porovnáním toho, co jsem napsal a tím, co tu plácáš ty.

Zajímavé, jak se tě \"dotklo\", že se o tobě takto mluví. Taky jsem ti několikrát psal, že pokud to nepořešíš jako chlap, tak to zveřejním. Na to jsi nereagoval. VŠECHNO co tu píšeš, jsou bohapusté výmluvy, navíc velmi stupidní (viz to, žes nevěděl o rozdílu v pinech a že si myslel, že jsou stejné.....). Teď se nevymlouvej na poštu, frontu a penzisty, když jsi mi opakovaně tvrdil, žes na poště BYL a PTAL SE. Myslíš, že mně bavilo běhat na poštu (co myslíš, byl jsem tam sám, nebo tam taky byli lidi?) a zjišťovat, kde je chyba, jen proto, žes mi sprostě lhal? Nakonec jsem ti poslal druhou SMS, ať jdeš na poštu, že a od kdy, tam ten balík je. Měl jsi na to pár dní a kdybys to chtěl řešit rovně, tak jsi ho stihnul vyzvednout (i s vystáním fronty), než ho poslali zpět. A cos udělal ty? Nic, vysral ses na to (\"byla tam fronta, tak jsem se na to vyprd\") a doteď jenom kalíš vodu a žádáš, aby se tohle vlákno zrušilo. Kdybys měl jen trošku snahu to řešit, tak jsi mi třeba napsal\" \"hele, já na tu poštu šel a ten balík už tam nebyl, jak to uděláme?\". Jenže tos vůbec nevěděl, takže přes několikeré upozornění jsi na to házel vytrvale bobek.

Celou dobu jsem čekal, že se mi ozveš přes SZ a budeš mít snahu to řešit. Měl jsi ještě možnost si reputaci trochu zlepšit. Nebyl by problém pak napsat, že jsme se domluvili a dodatečně to vyřešili, takže bych mohl napsat, že přes počáteční tření se vše urovnalo, ale místo toho jsi postupoval jak? Přečti si svoje příspěvky a hádej, jak jsi na okolí zapůsobil.

Takže to uděláme takhle:

Původně zaslal: bisa

Kdo,měl mi dát vědět že už mu ten balík přišel zpět

Po kolikáté už bych ti dával něco vědět???..... a s jakým výsledkem??

Původně zaslal: bisa

poslat mi číslo ůčtu a já by mu poslal prachy zpět a ten vymrdaný zámek at si nechá.

Nehodlám tě (už z proncipu) finančně dotovat, takže svý peníze požaduji zpět. Napiš, jestli jsi tedy ochotný mi poslat zpět 500,- Kč a \"ten vymrdaný zámek\" vyhodím, stejně není funkční

Původně zaslal: bisa

Jenže ted i kdybych to zaplatil tak se nic nezmění a budu tady vypadat ja Píííča.

jak kdo vypadá, záleží na něm a jeho jednání, tak se podle toho zachovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

A já si od Tebe chtěl objednat zrcátko.. Ještě že jsem to neudělal!

Kdybys mi poslal opačné a dělal problémy jako děláš vůči Kdoovi, tak bych Ti za takový podraz neváhal šlápnout na krk:bacha

jenže nikdo nemohl čuchat jaký je. Takže budˇrád.Bohužel se spálil někdo jiný.

Třeba to Bisa sám vyřeší a vše bude jak dřív,nebo se mýlim? I když mýliti se je přeci lidské ne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

bohužel je smůla v tom,že manželka dělá na poště a to co píše Bisa je kravina:grr:D

Lístek o doručení si poštačka nemůže dovolit nedat,protože kdyby si někdo stěžoval, tak letí.

Nic proti Tvé ženě, ale zřejmě je to pošta od pošty.

U nás je naprosto běžné, že lístek o uložení balíčku se ve schránce objeví 3-7 dnů poté co balíček na poštu skutečně dorazí.

Rekordem bylo \"2. oznámení\" cca 14 dnů poté co balíček přišel, aniž by se ve schránce objevilo 1.oznámení a to jsem schránku kontroloval několikrát denně, protože jsem na balíček čekal.

Sorry za :xvul

Ale abych nebyl tak úplně mimo... Pročetl jsem to tu celé a dle mého názoru se Bisa jen vymlouvá, ale to už tu pochopili všichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

2 bisa: VŠECHNO, co jsem napsal bylo tak (a ty to víš), jak to probíhalo, včetně toho popisu pinů a včetně toho, že jsem se tě několikrát ptal, jestli už ten balíček přišel. Což samo o sobě by mohl být podnět k tomu, aby ses šel ptát na poštu.

Nechci se odvolávat na ty, co mně znají, ale NELŽU, takže si každý udělá vlastní úsudek porovnáním toho, co jsem napsal a tím, co tu plácáš ty.

Zajímavé, jak se tě \"dotklo\", že se o tobě takto mluví. Taky jsem ti několikrát psal, že pokud to nepořešíš jako chlap, tak to zveřejním. Na to jsi nereagoval. VŠECHNO co tu píšeš, jsou bohapusté výmluvy, navíc velmi stupidní (viz to, žes nevěděl o rozdílu v pinech a že si myslel, že jsou stejné.....). Teď se nevymlouvej na poštu, frontu a penzisty, když jsi mi opakovaně tvrdil, žes na poště BYL a PTAL SE. Myslíš, že mně bavilo běhat na poštu (co myslíš, byl jsem tam sám, nebo tam taky byli lidi?) a zjišťovat, kde je chyba, jen proto, žes mi sprostě lhal? Nakonec jsem ti poslal druhou SMS, ať jdeš na poštu, že a od kdy, tam ten balík je. Měl jsi na to pár dní a kdybys to chtěl řešit rovně, tak jsi ho stihnul vyzvednout (i s vystáním fronty), než ho poslali zpět. A cos udělal ty? Nic, vysral ses na to (\"byla tam fronta, tak jsem se na to vyprd\") a doteď jenom kalíš vodu a žádáš, aby se tohle vlákno zrušilo. Kdybys měl jen trošku snahu to řešit, tak jsi mi třeba napsal\" \"hele, já na tu poštu šel a ten balík už tam nebyl, jak to uděláme?\". Jenže tos vůbec nevěděl, takže přes několikeré upozornění jsi na to házel vytrvale bobek.

Celou dobu jsem čekal, že se mi ozveš přes SZ a budeš mít snahu to řešit. Měl jsi ještě možnost si reputaci trochu zlepšit. Nebyl by problém pak napsat, že jsme se domluvili a dodatečně to vyřešili, takže bych mohl napsat, že přes počáteční tření se vše urovnalo, ale místo toho jsi postupoval jak? Přečti si svoje příspěvky a hádej, jak jsi na okolí zapůsobil.

Takže to uděláme takhle:

Původně zaslal: bisa

Kdo,měl mi dát vědět že už mu ten balík přišel zpět

Po kolikáté už bych ti dával něco vědět???..... a s jakým výsledkem??

Původně zaslal: bisa

poslat mi číslo ůčtu a já by mu poslal prachy zpět a ten vymrdaný zámek at si nechá.

Nehodlám tě (už z proncipu) finančně dotovat, takže svý peníze požaduji zpět. Napiš, jestli jsi tedy ochotný mi poslat zpět 500,- Kč a \"ten vymrdaný zámek\" vyhodím, stejně není funkční

Původně zaslal: bisa

Jenže ted i kdybych to zaplatil tak se nic nezmění a budu tady vypadat ja Píííča.

jak kdo vypadá, záleží na něm a jeho jednání, tak se podle toho zachovej.

Jasně že to vyřešíme.Pošli mi číslo ůčtu a tomu zámku udělej letecké dny,to je mi jedno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bisa

Jasně že to vyřešíme.Pošli mi číslo ůčtu a tomu zámku udělej letecké dny,to je mi jedno.

Opravdu ti těch pár korun stálo za tu ostudu!?

Jelikož se tu na tebe provalilo dost osobních věcí, tak bych řekl, že ti ani ničehož jiného nezbývá, než to pětikilo poslat. I když, podle toho, jak se tu prezentuješ, bych se nedivil, kdybys mu poslal jen ty tři kila a považoval to za vyřízený... Ale snad někde na dně vyhrabeš zbytky cti a srovnáš to komplet.

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

[upravil dne 21.3.2008 piloun]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piloun

Původně zaslal: bisa

Jasně že to vyřešíme.Pošli mi číslo ůčtu a tomu zámku udělej letecké dny,to je mi jedno.

Opravdu ti těch pár korun stálo za tu ostudu!?

Jelikož se tu na tebe provalilo dost osobních věcí, tak bych řekl, že ti ani ničehož jiného nezbývá, než to pětikilo poslat. I když, podle toho, jak se tu prezentuješ, bych se nedivil, kdybys mu poslal jen ty tři kila a považoval to za vyřízený... Ale snad někde na dně vyhrabeš zbytky cti a srovnáš to komplet.

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

[upravil dne 21.3.2008 piloun] Co tydy komplikuješ!Já si to s Kdem vyřeším sám bez jakych koliv připomínek.Můžu posílat peníze přes net,takže jak mi kdo dá své číslo ůčtu tak mu to hned pošlu a do třech dnů to má na ůčtě a hotové vyřízené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bisa

Původně zaslal: piloun

Původně zaslal: bisa

Jasně že to vyřešíme.Pošli mi číslo ůčtu a tomu zámku udělej letecké dny,to je mi jedno.

Opravdu ti těch pár korun stálo za tu ostudu!?

Jelikož se tu na tebe provalilo dost osobních věcí, tak bych řekl, že ti ani ničehož jiného nezbývá, než to pětikilo poslat. I když, podle toho, jak se tu prezentuješ, bych se nedivil, kdybys mu poslal jen ty tři kila a považoval to za vyřízený... Ale snad někde na dně vyhrabeš zbytky cti a srovnáš to komplet.

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

[upravil dne 21.3.2008 piloun]

Co tydy komplikuješ!Já si to s Kdem vyřeším sám bez jakych koliv připomínek.Můžu posílat peníze přes net,takže jak mi kdo dá své číslo ůčtu tak mu to hned pošlu a do třech dnů to má na ůčtě a hotové vyřízené.

KDYBYS BYL CO K ČEMU, TAK TO MÁŠ UŽ DÁVNO VYŘÍZENÉ!!! I KDYBYS MĚL SEDNOUT DO AUTA, PENÍZE MU DOVÉZT A OSOBNĚ SE MU OMLUVIT ZA TVOJE KŘIVÁCKÉ JEDNÁNÍ!!! HAMBA BY TĚ MĚLA FACKOVAT!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, tak to tu trochu uklidníme, a počkáme, jestli to \"bisa\" skutečně vyřeší, ano? Do té doby bych poprosil trochu zdrženlivosti a soudnosti - \"Kdo\" má svůj mozek a nepotřebuje radit, jestli někomu dávat číslo účtu nebo ne. Takže pokud možno tomu nyní nechte volný průběh a případné další komentáře si nechte až na dobu, až sem \"Kdo\" napíše, zda to skutečně proběhlo či neproběhlo. V tuto chvíli jen zbytečně přiléváte olej do ohně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Nic proti Tvé ženě, ale zřejmě je to pošta od pošty.

U nás je naprosto běžné, že lístek o uložení balíčku se ve schránce objeví 3-7 dnů poté co balíček na poštu skutečně dorazí.

Rekordem bylo \"2. oznámení\" cca 14 dnů poté co balíček přišel, aniž by se ve schránce objevilo 1.oznámení a to jsem schránku kontroloval několikrát denně, protože jsem na balíček čekal.

Nechci tu řešit postupy pošty, ale pokud nějaký balíček čekám a vím, kdy ho odesilatel poslal a kdy by tedy měl dorazit, nebudu čekat, jestli se mi ve schránce objeví oznámení, ale na tu poštu dojdu (vystojím frontu) a zeptám se. Jednou mi takhle poslali ND na pračku (ta byla momentálně out) a věřte mi, že jsme na ně čekali s manželkou netrpělivě (no, já až tolik ne). Poslali to ve středu a v pátek jsem před zavíračkou běžel na poštu. Balík tam už byl, ale prý ho neměli nějak zaevidovaný a dostanu ho další pracovní den, ale v pondělí byl nějaký svátek, takže bychom čekali do úterý - s nefunkční pračkou. Nakonec mi ho na důrazný požadavek vydali. Tím chci říct, že pokud mám snahu, tak ho dostanu relativně včas. Jde jen o to, zda mám opravdu zájem na jeho dostání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piloun

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

Přesně tohle mně napadlo a děkuji za připomenutí jiné možnosti, která je IMO přehlednější. Táhlo mi hlavou, že mu pošlu č.ú. a budu informován (to budu požadovat), že to poslal a já budu pořád dokola kontrololovat výpis a stav konta. Takhle to pošle a buď mi přijde složenka a budu to vědět hned, nebo nepřijde, a já budu vědět, \"která bije\". Takže \"bisovi\" posílám SZ s moji adresou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Vážení, tak to tu trochu uklidníme, a počkáme, jestli to \"bisa\" skutečně vyřeší, ano? Do té doby bych poprosil trochu zdrženlivosti a soudnosti - \"Kdo\" má svůj mozek a nepotřebuje radit, jestli někomu dávat číslo účtu nebo ne. Takže pokud možno tomu nyní nechte volný průběh a případné další komentáře si nechte až na dobu, až sem \"Kdo\" napíše, zda to skutečně proběhlo či neproběhlo. V tuto chvíli jen zbytečně přiléváte olej do ohně.

Taky to tak vidím a žádám o trpělivost.

2bisa: poslal jsem ti SZ s adresou, a žádám o zaslání dané sumy poukázkou na jméno a následně o info na SZ, žes je poslal. Nechci číst o počtu lidí ve frontě a tvé časové vytíženosti.

2all:Samozřejmě budu o průběhu informovat a věřte mi, že budu rád, pokud budu moci prohlásit, že se k tomu \"bisa\" postavil čelem. \"Hýn sa ukáže\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: piloun

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

Přesně tohle mně napadlo a děkuji za připomenutí jiné možnosti, která je IMO přehlednější. Táhlo mi hlavou, že mu pošlu č.ú. a budu informován (to budu požadovat), že to poslal a já budu pořád dokola kontrololovat výpis a stav konta. Takhle to pošle a buď mi přijde složenka a budu to vědět hned, nebo nepřijde, a já budu vědět, \"která bije\". Takže \"bisovi\" posílám SZ s moji adresou.

:myslim Myslím si, že měl bisa uhradit Kdo výdaje, které měl s tím spojené!! Nic není zadarmo!!!:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: piloun

\"Kdo\" : žádný číslo účtu bych mu neposílal, akorát by zase následoval kolotoč a výmluvy (jsem tam asi spletl jedno číslo, ty fronty v bance, ...). Má přeci tvojí adresu, na kterou ti posílal ten zámek, takže tu nesplete. Tak ať ti to pošle složenkou. Když ti ten zámek posílal, tak mu taky nevadila fronta na poště, tak si to zopákne. A těch 30 Kč za poslání ho nepoloží.

Přesně tohle mně napadlo a děkuji za připomenutí jiné možnosti, která je IMO přehlednější. Táhlo mi hlavou, že mu pošlu č.ú. a budu informován (to budu požadovat), že to poslal a já budu pořád dokola kontrololovat výpis a stav konta. Takhle to pošle a buď mi přijde složenka a budu to vědět hned, nebo nepřijde, a já budu vědět, \"která bije\". Takže \"bisovi\" posílám SZ s moji adresou.

:myslim Myslím si, že měl bisa uhradit Kdo výdaje, které měl s tím spojené!! Nic není zadarmo!!!:myslim:myslim

Však to už je v tom 500,- , teda jestli jsem to dobře pochopil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Jiři II.

Nerad řeším nákup něčeho,zvlášť starší věci,poštou.Reklamace je pak někdy problém.Také jsem si naběhl,viz :\"Jak jsem kupoval kola\".

To je taky jedna z možností ale zase je tu vzdálenost a čas ale i počasí. :myslim:(

To máš pravdu,s tím počasím.Právě přes Humpolec jsem tehdy jel,být to včera,třeba by tam nebylo 116 ale 117vraků.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...