Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

naftové čerpadlo!?


redswift

Recommended Posts

Ahoj,já bez problému na 406 vyměnil elektronického sráče Lucase za mechanický Bosch,a musel jsem akorát dát lanko na plyn,a odpojit elektronické řízení ke vstřikům,a nejde mi imobilizér,ale je zapojenej jakoby funkční akorát že neblokuje čerpadlo.Jinak podle mého asi půjde,akorát vědět jaké čerpadlo Bosch tam dát.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak výměna se zdařila, čerpadlo šlape skvěle! Bylo zapotřebí akorát trochu uzpusobit trubky ke vstřikům a převrtat napojení mezi hadičkou nan naftu a čerpadlem na vetší otvor+celá ta hadička je ted víc naplá, protože přívod do čerpadla je u bosche dál než u lucase. Jinak vše ok a auto jede výborně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redswift

tak výměna se zdařila, čerpadlo šlape skvěle! Bylo zapotřebí akorát trochu uzpusobit trubky ke vstřikům a převrtat napojení mezi hadičkou nan naftu a čerpadlem na vetší otvor+celá ta hadička je ted víc naplá, protože přívod do čerpadla je u bosche dál než u lucase. Jinak vše ok a auto jede výborně!

tak to sem rád že ti to čerpadlo fachá:potlesk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redswift

tak výměna se zdařila, čerpadlo šlape skvěle! Bylo zapotřebí akorát trochu uzpusobit trubky ke vstřikům a převrtat napojení mezi hadičkou nan naftu a čerpadlem na vetší otvor+celá ta hadička je ted víc naplá, protože přívod do čerpadla je u bosche dál než u lucase. Jinak vše ok a auto jede výborně!

jj Bosch je Bosch tak přeju spoustu ujetých kilometrů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj záleží taky hodně na tom jak se kdo k autu chová,v mém případě jsem to tak už k koupil od kamaráda,kterej jak sám říká kdyby bylo něco v hajzlu tak by mi to neprodal,ale těžko věřit.... dneska bych jel prvně na diagnostiku i stím že jí zaplatím ,ale jinak bych nekupoval a nedával peníze bez jistoty diagnostiky,měl bych aspoň trošku jistotu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím ... mám taky 106 1.5d a nedávno se mi podařilo někde tak dobře natankovat že mi nejprve odešli vstřiky a po výměně vstřiků nejspíš i čerpadlo. Potřeboval bych poradit kde dobře sehnat nové, popřípadě jaké by jste mi doporučily a taky v jaké cenové ralaci se tak budu pohybovat... Dík!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LHans

Zdravím ... mám taky 106 1.5d a nedávno se mi podařilo někde tak dobře natankovat že mi nejprve odešli vstřiky a po výměně vstřiků nejspíš i čerpadlo. Potřeboval bych poradit kde dobře sehnat nové, popřípadě jaké by jste mi doporučily a taky v jaké cenové ralaci se tak budu pohybovat... Dík!!

ahoj,nevím jestli je to ještě aktuální,ale dobré zkušenosti mám se servisem Černík Plzeň,zagoogli a určo najdeš,posílá výměnou a je to spolehlivej servis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...