Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Philips BLUEVISION do parkovacek


susta

Recommended Posts

pokuď tam dáš jinou barvu než bílou(čirou)tak si piš že tě zkásnou.a když jim doložíš že ty světla(žárovky maj homologaci tak buděš v poho.já měl kdysi žárovky s xenon.plynem (svítily decentně do modra)a dostal sem to hned za 200 kč cca před 4řmi lety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

pokuď tam dáš jinou barvu než bílou(čirou)tak si piš že tě zkásnou.a když jim doložíš že ty světla(žárovky maj homologaci tak buděš v poho.já měl kdysi žárovky s xenon.plynem (svítily decentně do modra)a dostal sem to hned za 200 kč cca před 4řmi lety

Nezkásnou, není důvod. Svítí to světle žlutě, do modra ani trochu. Je jedno, jestli má baňka namodralou barvu, dokud je splněno pravidlo, že z toho svítí bílé světlo. Pokud tomuto zákonu nevadí klasické čiré žárovky, jejichž světlo má k bílému daleko, tak musí jít tohle bezpečně ukecat. Nicméně není jediný důvod, proč by tě kvůli tomu zastavovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Medion

pokuď tam dáš jinou barvu než bílou(čirou)tak si piš že tě zkásnou.a když jim doložíš že ty světla(žárovky maj homologaci tak buděš v poho.já měl kdysi žárovky s xenon.plynem (svítily decentně do modra)a dostal sem to hned za 200 kč cca před 4řmi lety

Nezkásnou, není důvod. Svítí to světle žlutě, do modra ani trochu. Je jedno, jestli má baňka namodralou barvu, dokud je splněno pravidlo, že z toho svítí bílé světlo. Pokud tomuto zákonu nevadí klasické čiré žárovky, jejichž světlo má k bílému daleko, tak musí jít tohle bezpečně ukecat. Nicméně není jediný důvod, proč by tě kvůli tomu zastavovali.

však jo.pokuď je světlo bílé tak ti nemůžou nic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

ahoj nechcui prudit ale tato značka co tam máš H4 a H1 vyšla v testech že svítí uplně nejhůř...Doporučuji aspon potkávačky vyměnit na Osram cool blue poznáš rozdíl:)

Mam potkavacky a dalkovy stejnou zarovku (H4) ale nejsou to uplne presne tyhle. vyfotim vam krabicku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Medion

pokuď tam dáš jinou barvu než bílou(čirou)tak si piš že tě zkásnou.a když jim doložíš že ty světla(žárovky maj homologaci tak buděš v poho.já měl kdysi žárovky s xenon.plynem (svítily decentně do modra)a dostal sem to hned za 200 kč cca před 4řmi lety

Nezkásnou, není důvod. Svítí to světle žlutě, do modra ani trochu. Je jedno, jestli má baňka namodralou barvu, dokud je splněno pravidlo, že z toho svítí bílé světlo. Pokud tomuto zákonu nevadí klasické čiré žárovky, jejichž světlo má k bílému daleko, tak musí jít tohle bezpečně ukecat. Nicméně není jediný důvod, proč by tě kvůli tomu zastavovali.

však jo.pokuď je světlo bílé tak ti nemůžou nic

barva světla je doskutabilní, pokud mi policajt namítne že mi to svítí s nádechem do modra (a to jako že svítí, protože tam mám xenony 8000K) tak se budu bránit tím, že všem ostatním to svítí do žluta!!! Bílá barva múže mít od 2700K třeba až do 8000K a kdo a jak rozhodne co je bílé a co není :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

ak budeš mať krabičku od žiaroviek s ATESTom,tak to može svietiť aj do žlta a policajt ti nemože dať pokutu:aut

NIKOLI s atestem ale s HOMOLOGACÍ !!! Atest třeba typu TUV ti bude od 1.1.2008 k prdu protože v ČR není uznáváným atestem. pouze hologace, např. doplńků typu SD8, nebo u žárovek E1, atd. je v ČR platnou homologací. A homologace musí být uvedena přímo na výrobku!!! a to nesmazatelným a jasným způsobem - nikoli jen na obalu :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Medion

pokuď tam dáš jinou barvu než bílou(čirou)tak si piš že tě zkásnou.a když jim doložíš že ty světla(žárovky maj homologaci tak buděš v poho.já měl kdysi žárovky s xenon.plynem (svítily decentně do modra)a dostal sem to hned za 200 kč cca před 4řmi lety

Nezkásnou, není důvod. Svítí to světle žlutě, do modra ani trochu. Je jedno, jestli má baňka namodralou barvu, dokud je splněno pravidlo, že z toho svítí bílé světlo. Pokud tomuto zákonu nevadí klasické čiré žárovky, jejichž světlo má k bílému daleko, tak musí jít tohle bezpečně ukecat. Nicméně není jediný důvod, proč by tě kvůli tomu zastavovali.

však jo.pokuď je světlo bílé tak ti nemůžou nic

barva světla je doskutabilní, pokud mi policajt namítne že mi to svítí s nádechem do modra (a to jako že svítí, protože tam mám xenony 8000K) tak se budu bránit tím, že všem ostatním to svítí do žluta!!! Bílá barva múže mít od 2700K třeba až do 8000K a kdo a jak rozhodne co je bílé a co není :bacha

můžeš mít světla třeba i růžový,ale musej bejt povolený na provoz na pozemních komunikacích a musej mít homologaci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle silničního zákona musí mít světla ve předu bílou barvu. Ovšem teplotu chromatičnosti žádný zákon neřeší. Takže budou li růžová a budou mít homologaci, dostaneš pokutu až se z toho pos... protože ty budeš tvrdit že jsou podle zákona bílá (budou se ti bílá zdát) a policajt ti bude tvrdit že to bílé není, kdo bude mít pravdu? homologace nehomologace :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že růžová byl jen příklad, jde právě o to, že zákon říká bílou barvou, ovšem odstín té bílé už nikdo neřeší. Jinak co se týká homologace si myslím, že tuto dostává tolika výrobků které by ji snad ani dostat neměli. Teď začíná problém na STK právě s tím, že drtivá většina doplňků má jen atest TUV ale nemá homologaci (SD8, E1, E8 ......) a takové auto (spojlery, křídla, prahy, lampy.....) prostě STK už neprojde (do konce loňského roku atesty TUV běžně respektovali), vzhledem k tomu, že monitoring na STK bude docela hustej :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: susta

http://www.autozarovky-philips.cz/index.asp?menu=953&record=4585

Planoval sem tyto zarovky do interieru ale to sem si jeste myslel ze sviti modre ale sviti trochu jako xenony tak sem v interieru nechal diody a tyhle mam v planu dat do parkovacek myslite ze je to schvalene? diky :myslim

3400K je něco mezi teple bílou (2700K) a bílou (4000K) barvou, to se trochu spletli v té barvě, aby to bylo jasně bílé nebo s nádechem do modra musí to mít min. 4000K - 6000K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...