Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306 - záhada


martun

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: trsek

Taky ho tam mám a v motoru jsem taky pár našel i v bočních zrcátkách mám po jednom, ale neřeším to. Jestli nemontují do auta nějaké univezální sady kabelů a osazujou spotřebiči jen to co potřebují.

to máš pravdu třeba je to připrava na autozásuvku pro zadní sedadla.U zrcátka je bud ovládání elektrika či na čidlo teploty venkovní či vyhřívání

[upravil dne 15/3/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trsek

Taky ho tam mám a v motoru jsem taky pár našel i v bočních zrcátkách mám po jednom, ale neřeším to. Jestli nemontují do auta nějaké univezální sady kabelů a osazujou spotřebiči jen to co potřebují.

Což je pochopitelný,naplánovat a uvézt v provoz montáž jednoho univerzálního el. svazku vyjde:

1,levněji

2,praktičněji

3,hlavně v tom nikdo nemá při montáži bordel

Sorry za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajtra vleziem do auta a pozriem sa ako to tam mam ja, lebo co si pametam tak tam mam tiez nejaky prazdny konektor, ale ako bolo spomenute tak aj v motore ich mam zopar volnych.

Konektor na 3 brzdove to asi nebude co, tam by si mal napetie len ked zmacknes brzdu.

Uvidim co najdem ja zajtra v aute, popripade hodim foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdar,

Ten preruseny obvod si nasiel na tej doske s kontaktmy kam zapajas ziarovky?

Lebo tam su niektore obvody prerusene naschval, mozno budes mat len chybu v cidle spiatocky.

edit: ak teda zadnymi parkovackami myslis spiatockove svetla.

[upravil dne 15.3.2008 Cyberfly]

Jojo byl přerušenej na desce nevím jestli to někdo umysleně přerušil. Ještě kouknu na čidlo jestli je po stisknutí průchodný. Jinak myslím spátečkové světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zajtra vleziem do auta a pozriem sa ako to tam mam ja, lebo co si pametam tak tam mam tiez nejaky prazdny konektor, ale ako bolo spomenute tak aj v motore ich mam zopar volnych.

Konektor na 3 brzdove to asi nebude co, tam by si mal napetie len ked zmacknes brzdu.

Uvidim co najdem ja zajtra v aute, popripade hodim foto.

Diky koukni nato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

takže svítí trvale mrkni na ten spínač,asi je nefunkční,nebo spečený vevnitř takže i když není zpátečka zařazená tak je spojený,hledal bych tam.Protože ke spínači jde po zapnutí klíčku napětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to studoval a zjistil jsem, že po spojejí přerušené cesty na zadních světlech svítí trvale levý blikač ( v předu na boku a vzádu). To mi fakt hlava nebere. A ještě ted dotoho mi nefungují přední potkavací světla (žárovky jsou dobré). :myslim:myslim:myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak to je pěkně zkur....elektrika to je v tom už super guláš jak dlouho máš to auto??To už vzít a komplet proštudovat.opravíš jedno nejde druhý.To bych se zeptal předešlého majitele co vyváděl

Jinak fotečky by mohly býti větší jako tato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

Este som v aute nebol ale mal som problemi zo zadnymi svetlami ze mi blikali ako vianocny stromcek, a dal by som ruku do ohna za to ze zrovna tam kde si spojil ten obvod musi byt preruseny, mam to tak aj ja. Daco som sa tych svetiel uz nastudoval, nakoniec mam dakde zalomene kable, skus zapnut svetla a trocha pohybat kablami co idu do praveho svetla, lebo odtial pokracuju aj do laveho. Samozrejme myslim zadne. Podvecer skocim spravit najake fotky, teraz letim do hornbachu riesit akvarko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdar,

Este som v aute nebol ale mal som problemi zo zadnymi svetlami ze mi blikali ako vianocny stromcek, a dal by som ruku do ohna za to ze zrovna tam kde si spojil ten obvod musi byt preruseny, mam to tak aj ja. Daco som sa tych svetiel uz nastudoval, nakoniec mam dakde zalomene kable, skus zapnut svetla a trocha pohybat kablami co idu do praveho svetla, lebo odtial pokracuju aj do laveho. Samozrejme myslim zadne. Podvecer skocim spravit najake fotky, teraz letim do hornbachu riesit akvarko :D

tak to jsem rád, že to tam máš taky přerušené, ale asi kvůli tomu, že jsem ten plíšek pájel, tak mi nejdou přední potkávací světla nechápu to. :myslim Jinak díky, že mi takhle pomáháš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pokud to tam bylo jako orginál přerušeno tak bych to nechal asi to má důvod.

Letmo bych odpojil komplet levé a pak prave zadní světlo a zkoušel světla.Pak by byl důvod třeba v těch zadních světlech,že tam je někde příčina:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkyy mooc, takže to máš pod sedačkou stejné. A na tom levém světle toho máš víc přerušené.? Vyznač v editoru kde všude to máš přerušené. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...