Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podlozky pod alu


Scratch

Recommended Posts

ahoj, zacinam v tom miti fakt zmatek - mam OZ canova 16palcu a maji ET 16, chtel bych dat podlozky - tak aby kola byla soumerne s blatnikem. Uvazuju o 15mm. Jaka je pravda? Nekdo tvrdi, ze kola budou zalezla v podbehu, nekdo tvrdi, ze kola budou vylezla z podbehu. ja si myslim, ze by to melo sedet akorat. A pokud ano, rovnou se ptam, ma je nekdo, proda nekdo?

Specifikace podlozek - 15 mm, vnitrni prumer diry 65,1mm, srouby 12x1,25, delky cca 5 cm, kuzelova hlavice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono taky zalezi jak je to kolo siroky a jaky tam mas gumy.. to chce vyzkouset. Napadlo me, udelat z kousku dreveny desky tlusty 1,5cm takovou rado by podlozku, vyvrtat par der a zkusit jak to bude vypadat. Myslim, ze na 100% ti to nikdo jen tak z hlavy nestreli :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

: :obudu tam davat takovyhle knedliky aby mi to jelo pomalejc, zvysila se spotreba a rozdil v drzeni auta do zatacek nepatrnej, tuk tuk na hlavicku, bez ohledu na to, ze guma mi ten disk z podbehu opravdu nevytahne ven....

[upravil dne 13/3/2008 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad snadno zjistis ne? :myslim

... kdyz ty kola mas tak je tam dej, podle ET ti tam musej jit a pak si zmeris kolik je potreba k tomu aby byli soubezne s blatnikem

- jinak odhaduju ze tech 15mm pokud je to na sirku 7\" bude stacit ve predu, mozna budou lehce vycuhovat, ale vzadu bude potreba o trochu vetsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Podle mě by to mělo vycházet akorát na kraj blatníku. :myslim

Btw: není někde napsáno jakou nejužší a nejširší pneumatiku dostanu na jak široký disk?

vim ze na 7,5 sirku disku dostanes gumy 225 v pohode, ale vic nevim :-(

asi tam ty kola fakt nandam a zacnu merit, sice se mi to nechce nandavat, sundavat a nandavat, ale asi to bude nejlepsi reseni :-)

Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objevil jsem firmu v hradci , ktera dela nove podlozky, sire 15 mm za 360 Kc/ks, nove, a srouby k tomu za 30 Kc, to je parada, jdu do toho, protoze lepsi cenu nesezenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

: :obudu tam davat takovyhle knedliky aby mi to jelo pomalejc, zvysila se spotreba a rozdil v drzeni auta do zatacek nepatrnej, tuk tuk na hlavicku, bez ohledu na to, ze guma mi ten disk z podbehu opravdu nevytahne ven....

[upravil dne 13/3/2008 Scratch]

tím chceš říct že já jsem na hlavičku když tam mám 225/50 R16 bez podložek na 7,5 disku ? no jak chceš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Scratch

: :obudu tam davat takovyhle knedliky aby mi to jelo pomalejc, zvysila se spotreba a rozdil v drzeni auta do zatacek nepatrnej, tuk tuk na hlavicku, bez ohledu na to, ze guma mi ten disk z podbehu opravdu nevytahne ven....

[upravil dne 13/3/2008 Scratch]

tím chceš říct že já jsem na hlavičku když tam mám 225/50 R16 bez podložek na 7,5 disku ? no jak chceš:D

jejda jejda, rozkmotrit si vrchniho radice :-), to bych si nedovolil. No ale uznej sam, ze se ti urcite zvedla spotreba a jede to pomaleji, uz je to celkem odpor :-). tuk tuk na hlavicku bylo mysleno tak, ze sirsi gumy mi kola z blatniku nevytahnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Scratch

: :obudu tam davat takovyhle knedliky aby mi to jelo pomalejc, zvysila se spotreba a rozdil v drzeni auta do zatacek nepatrnej, tuk tuk na hlavicku, bez ohledu na to, ze guma mi ten disk z podbehu opravdu nevytahne ven....

[upravil dne 13/3/2008 Scratch]

tím chceš říct že já jsem na hlavičku když tam mám 225/50 R16 bez podložek na 7,5 disku ? no jak chceš:D

jejda jejda, rozkmotrit si vrchniho radice :-), to bych si nedovolil. No ale uznej sam, ze se ti urcite zvedla spotreba a jede to pomaleji, uz je to celkem odpor :-). tuk tuk na hlavicku bylo mysleno tak, ze sirsi gumy mi kola z blatniku nevytahnou :-)

změnu spotřeby jsem nezaznamenal , jediny co se změnilo je doba rozjezdu a brždění a auto přišlo o servo :D aspon mam posilovnu gratis , a manželce to taky neuškodí :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Scratch

: :obudu tam davat takovyhle knedliky aby mi to jelo pomalejc, zvysila se spotreba a rozdil v drzeni auta do zatacek nepatrnej, tuk tuk na hlavicku, bez ohledu na to, ze guma mi ten disk z podbehu opravdu nevytahne ven....

[upravil dne 13/3/2008 Scratch]

tím chceš říct že já jsem na hlavičku když tam mám 225/50 R16 bez podložek na 7,5 disku ? no jak chceš:D

jejda jejda, rozkmotrit si vrchniho radice :-), to bych si nedovolil. No ale uznej sam, ze se ti urcite zvedla spotreba a jede to pomaleji, uz je to celkem odpor :-). tuk tuk na hlavicku bylo mysleno tak, ze sirsi gumy mi kola z blatniku nevytahnou :-)

změnu spotřeby jsem nezaznamenal , jediny co se změnilo je doba rozjezdu a brždění a auto přišlo o servo :D aspon mam posilovnu gratis , a manželce to taky neuškodí :D:D:D:D

Já měl na 7,5´´ 225/55/16.

Co se týká spotřeby tak se zvedla v létě jsem jezdil na 225 přes 8l/100

a v zimě s 185/70/14 za 7,2l/100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...