Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj miláček s číslem 207 (téma: sportovní pružiny)


Lukas24

Recommended Posts

Dík!:papa ... taky se mi moc líbí a je to velký rozdíl oproti tomu klasickému nasazovacímu!;) ... ale dělal sem to asi dvě hodiny ... protože bylo nejtěžší se trefit do správných direk ,aby to správně pasovalo, zvlášť když je dvoubarevnej!Dneska sem ho vyzkoušel a je to pošušňání pro ruce!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu! Když to tak srovnám , tak sem největší práci na autě měl v pořadí ... 1) hlavice řadící páky 2) kožený potah volantu 3) pedály ... a taky sem na to patřičně hrdej!!!:) ... není nad to když si člověk na autu dělá sám! Pak určitě nezapomeň dát dokumentační foto manžety! Docela mě zajímá jak to bude vypadat!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo máš to pěkný! On byl největší problém pro mne abych se trefil přesně do stejných direk na obou stranách ... takže sem pak musel nejednou vymotávat .... tím že mám potah dvoubarevnej musí mi přesně pasovat na sebe švy a v mém případě sou dole i nahoře... navíc sem to doladil tak ,aby u sloupků byla kůže dokonale vypnutá jak vepředu tak v zadu ... takže sem na tím strávil dvakrát tolik času ... a ještě venku pršelo ,takže sem byl u toho zavřenej v autě!:D.... proto makačka;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas24

Jojo máš to pěkný! On byl největší problém pro mne abych se trefil přesně do stejných direk na obou stranách ... takže sem pak musel nejednou vymotávat .... tím že mám potah dvoubarevnej musí mi přesně pasovat na sebe švy a v mém případě sou dole i nahoře... navíc sem to doladil tak ,aby u sloupků byla kůže dokonale vypnutá jak vepředu tak v zadu ... takže sem na tím strávil dvakrát tolik času ... a ještě venku pršelo ,takže sem byl u toho zavřenej v autě!:D.... proto makačka;)

OK ! jasné:bojimja som nechcel povedať týmto že si to robil dlho,alebo že si sa trápil.Jasné že si nad tým musel stráviť viac času ako ja nad jednofarebným!Len som chcel povedať,že to nie ja ťažké,aby to neodrádzalo ľudí od toho,ktorí si to chcú kúpiť.nech si to kúpia,je to celkom jednoduché,vyzerá to skvele a ešte lepšie sa to drží!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky pekny, hned to vyzera inac... a good sandale.:)))

ako bude vyzerat manzeta hodne zaujima aj mna, nakolko si to ani neviem predstavit aka velka je. no uvidime. Uz mi ale z druhej predajne volali, ze az za mesiac, ze neni skladom, takze este asi dva tri tyzdne

[upravil dne 18.5.2008 raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš smůlu na prodejny nebo na zboží! Ale snad už ti to dorazí! To já sem čekal na ten koženej potah asi přes týden , pak mi napsali , že je odeslaný a druhý den mi ho přinesla listonoška!:cool: ... takže spokojenost ... jinak ještě k té práci na něm ... rozhodně doporučuju každýmu tuto investitci! Je to perfektní ,luxusní potah , který se nááádherně drží! A trocha práce při jeho nandání stojí zato!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HOFA

Původně zaslal: mohawk

Tak som si dokupil nakoniec aj hlinikove prahove listy. CElkom dobre to vypada.

Čus kde si ty prahový lišty kupoval ?,já mám objednáno u AutoFam v Olomouci a už 3 týden čekám:roll

popř.cena,díky.

Cakacia doba bola 4 pracovne dni. Cena bola 2.900,- SKK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mohawk

Původně zaslal: HOFA

Původně zaslal: mohawk

Tak som si dokupil nakoniec aj hlinikove prahove listy. CElkom dobre to vypada.

Čus kde si ty prahový lišty kupoval ?,já mám objednáno u AutoFam v Olomouci a už 3 týden čekám:roll

popř.cena,díky.

Cakacia doba bola 4 pracovne dni. Cena bola 2.900,- SKK.

A nemohl by jsi hodit nějaký fotky s těma lištama ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...