Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj miláček s číslem 207 (téma: sportovní pružiny)


Lukas24

Recommended Posts

zdarec. rad vidim na fore dalsieho bojovnika v radach 207 :)) Aut sa sice predalo podla statistic spustu, na fre sme ale stale taka mala hromadka. :))) Cervena tomu autu naozaj sekne aj 3 dvere. Mal som mat presne take, len z nizsou vybavou.:)) nakoniec sa to usmochtlilo na 5 dverove cendre. tiez uplne moje prve auto.:)) tak nech ti sluzi. mas ho velmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zdravím kolego!:papa ... je to tak , podle statistik by ho měl mít skoro každej ,ale když člověk hledá na netu cokoli ohledně tohoto auta ,stránek zas tak moooc není;) ... Díky za pochvalu! Je to můj mazlik! Už se těším až skončí tohle divný počasí a budu přezouvat na letní s liťákama! Mám vybrané od DEZENT ...ale nevím jestli je vhodné ET15 ... dočetl sem se tady o tom ,že není nejlepší když kola moc čouhají ven!:myslim .... Každopádně gratuluji k výběru 207 a přeju rovněž hooodně zdaru s tímto autíčkem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro každému se potah na volant nelíbí ,ale věřte ,že ve skutečnosti vypadá pěkně (možná je na fotce trošku zkreslenej) ... a tak páka nejen dobře vypadá ,ale i řazení s ní je o poznání lepší! Jinak koberečky s nějkým červeným motivem samozřejmě budou ,ale až na jaře ...zatím je moc bláta;) ... Jinak k mým kilometrům ... je to tak číslo nelže , mám ho teprve od února ,takže zatím moc naježděno není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas24

Skoro každému se potah na volant nelíbí ,ale věřte ,že ve skutečnosti vypadá pěkně (možná je na fotce trošku zkreslenej)

z toho si nic nerob, ja som mal na sedackach take modre tricka s napisom peugeot a modre opierky so znakom . mne sa to strasne pacilo, ale tu malokomu.:))) nakoniec som ich aj tak dal dole, lebo urobili viac skody nez uzitku. ale uz planujem ze dostane potahy namieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vkus má každý podle sebe a mě když se něco líbí ,tak si to nechám , protože prostě se to musí líbit hlavně mě! To je jako s červenou barvou ....každej mě od ní odrazoval! A jak mu sluší:super ... co se týká loketní opěrky ,tak bez úprav si myslím držet nebude! Já osobně sem jí přidělal do prostřední části (která je z takové gumové umělé hmoty) pomocí 4 vrutů a drží jak židovská víra!;) ... podle mě to bez takové úpravy nemá cenu , protože to prostě musí pořádně držet ,když si o to člověk opírá ruku!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! Na výfuku mám pouze koncovku. Je od firmy Spei a je to typ RS ... vím , že dělají skoro všechny druhy a tvary , takže oválná je také! Nechal sem si to dělat přímov servisu Spei na počkání (za práci si účtujou 500kč) a řezali mi kousek nárazníku a je to tam navařené. Ale myslím , že u 207 vzhledem k typu nárazníku je nutné trošku říznout vždycky... jak na výfuku to nevím ,ale předpokládám , že tam nějakou redukci taky dělali. Osobně si to radši nechám dělat v servisu ,protože podomácku něco řezat by mi bylo líto!;)... můžeš mrknout na www.spei.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/3530/3723530_4.jpg koukej-koberečky za 140kč v akci:aut Ale ted\' už je mám špinavé,šetřím na nové..

JJ, přesně takový mám taky, ale modrý. Sice mi neseděj uplně přesně výřezy, ale za ty prachy...

PS: Co co co, co to máš za příšery na tý palubce? A na tom volantu? To je voodoo? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: peugeotkovic

http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/3530/3723530_4.jpg koukej-koberečky za 140kč v akci:aut Ale ted\' už je mám špinavé,šetřím na nové..

JJ, přesně takový mám taky, ale modrý. Sice mi neseděj uplně přesně výřezy, ale za ty prachy...

PS: Co co co, co to máš za příšery na tý palubce? A na tom volantu? To je voodoo? :o

Tak potah volantu nehodlám komentovat:D Jinak nevím co si měl na mysli na palubní desce? Tak nic navím nemám:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...