Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Odchod...


etienne

Recommended Posts

Multipla ? Budem uprimny. Ani kebyze mi niekto zaplati za jazdenie na nej a auto mi da zadarmo, nikdy by som si tu hanbu neurobil. To auto mi pripomina ten vytvor Homera Simpsona v jednom diely, kedy zruinoval fabriku svojeho tusim brata. Skratka, je to hnus, tie svetla pod celnym sklom, okna kapota zadok. Na tom aute nieje NIC pekne. A to najsmutnejsie je, ze ja naozaj nepoznam ani JEDNEHO cloveka, ktoremu by sa Multipla pacila. Vsetci sa len vyhovaraju na to, ako to je strasne uzitocne. Mal som Chevrolet Suburban, cca. 6 metrove auticko a pri tom priestore v aute by sa Multipla zmestila dozadu do kufra :D Sice porovnavame zemiaky s jablkami ale chcel som tym povedat, ze je X inych aut, ktore su rovnako uzitocne (napr. Toyota Corolla Verso) a nevyzeraju ako interkontinentalny zaoceansky hyperdizajnovy bulvoidny parnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: etienne

Multipla ? Budem uprimny. Ani kebyze mi niekto zaplati za jazdenie na nej a auto mi da zadarmo, nikdy by som si tu hanbu neurobil. To auto mi pripomina ten vytvor Homera Simpsona v jednom diely, kedy zruinoval fabriku svojeho tusim brata. Skratka, je to hnus, tie svetla pod celnym sklom, okna kapota zadok. Na tom aute nieje NIC pekne. A to najsmutnejsie je, ze ja naozaj nepoznam ani JEDNEHO cloveka, ktoremu by sa Multipla pacila. Vsetci sa len vyhovaraju na to, ako to je strasne uzitocne. Mal som Chevrolet Suburban, cca. 6 metrove auticko a pri tom priestore v aute by sa Multipla zmestila dozadu do kufra :D Sice porovnavame zemiaky s jablkami ale chcel som tym povedat, ze je X inych aut, ktore su rovnako uzitocne (napr. Toyota Corolla Verso) a nevyzeraju ako interkontinentalny zaoceansky hyperdizajnovy bulvoidny parnik.

Tys ještě neodešel? Furt jen kritizuješ. Třeba mě se po vašem Multipla pačila, ale starší model..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...:myslim a prečo odchádzaš, aj BMW sa kazí ( jedno som mal 730, našťastie krátko ), budeme ti radiť a závidieť. Navyše tu máme aj vtipy, pribudnú i o blondýnkach, na BMW fóre sú iba taký namyslený suchári. V neposlednom rade sa tu môžeš pousmievať na tých problémoch čo sa tu riešia.... zostaň, nebuď labuď...:D

[upravil dne 7/4/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: daja535

PS asi moc zarytý peugeoťák nebyl

Prosím o definici \"zarytého pežoťáka\". Mám už třetího piškota a až ten třetí byl pořízenej proto, že se mi opravdu líbil.

První byla 309ka - sháněl jsem levného nafťáka pro přítulku (nejlépe VW Golf, tak do 60 000 Kč), ale na žádnej slušnej kousek jsem nenarazil - až jednou jsem v Hronově zmerčil 309ku, dokonce 1,8 TD, ale za 88 000. Tak jsme se s tehdejší přítelkyní dohodli a auto (pojízdnou kasičku) koupili- za 2,5 roku provozu jsme do ní dali dalších cca 70 000 Kč a ve finále šla za 35 000 do světa. Nicméně tomohle autu vděčím za poznání této zvláštní sekty lidí, která se kolem klubu přátel piškotů shlukuje a možná i díky které jsem i nějakou kačku ušetřil.

Když jsem skončil s podnikáním, chtěl jsem pořídit VW Passat TDI, ale do r. v. 1995 - cena těchto aut s nejasným původem se pohybovala kolem 150 000 Kč, když tu se přihasil člen klubu Krmy s prodejem 405ky 1,9 TD BREAK. S Oddiem jsme auto prolezli a já jí koupil - nikdy se mi designově nelíbila, ale jezdilo se s ní opravdu dobře.

Když mi žena oznámila, že čekáme prcka, uvědomil jsem si, že nějakej pátek budeme mít jiné finanční priority a hlavně, že budeme potřebovat spolehlivější a novější auto - volba tedy padla na 406ku HDI Break, první pažout koupený systematicky jako typ, který se mi líbí. Jako auto s minimálními investicemi se doposud i chová, ale bohužel tu musím veřejně přiznat, že dalším autem bude piškot velice těžko - nová auta typu 407 se mi opravdu nelíbí a z 807y mám provozně velký strach - takže holt asi půjdu do něčeho jinšího.

Jsem tedy zarytý piškoťák???

A jsem vůbec hoden dělat tu předsedu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaryty peugeotak je:

- ten co o oktavkach mluvi jako o ochcavkach,a z ejim \"da na prdel\" kdy si spomene ...

- ten co o svem vozovem parku skladajiciho se z z 3 peugeotu a jedoho renaulta mluvi tak, ze ma tri auta, a jednoho renaulta

- ten co kdyz premejsli o novem, obchazi zastupce typu peugeot

- ten co na peugeota neda dopustit - JA - i kdyz stoji vylozene za hovno (sory ze sem sprostej)

a tak no :) to je moje definice

[upravil dne 7/4/08 Berkoff]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: daja535

PS asi moc zarytý peugeoťák nebyl

Prosím o definici \"zarytého pežoťáka\". Mám už třetího piškota a až ten třetí byl pořízenej proto, že se mi opravdu líbil.

První byla 309ka - sháněl jsem levného nafťáka pro přítulku (nejlépe VW Golf, tak do 60 000 Kč), ale na žádnej slušnej kousek jsem nenarazil - až jednou jsem v Hronově zmerčil 309ku, dokonce 1,8 TD, ale za 88 000. Tak jsme se s tehdejší přítelkyní dohodli a auto (pojízdnou kasičku) koupili- za 2,5 roku provozu jsme do ní dali dalších cca 70 000 Kč a ve finále šla za 35 000 do světa. Nicméně tomohle autu vděčím za poznání této zvláštní sekty lidí, která se kolem klubu přátel piškotů shlukuje a možná i díky které jsem i nějakou kačku ušetřil.

Když jsem skončil s podnikáním, chtěl jsem pořídit VW Passat TDI, ale do r. v. 1995 - cena těchto aut s nejasným původem se pohybovala kolem 150 000 Kč, když tu se přihasil člen klubu Krmy s prodejem 405ky 1,9 TD BREAK. S Oddiem jsme auto prolezli a já jí koupil - nikdy se mi designově nelíbila, ale jezdilo se s ní opravdu dobře.

Když mi žena oznámila, že čekáme prcka, uvědomil jsem si, že nějakej pátek budeme mít jiné finanční priority a hlavně, že budeme potřebovat spolehlivější a novější auto - volba tedy padla na 406ku HDI Break, první pažout koupený systematicky jako typ, který se mi líbí. Jako auto s minimálními investicemi se doposud i chová, ale bohužel tu musím veřejně přiznat, že dalším autem bude piškot velice těžko - nová auta typu 407 se mi opravdu nelíbí a z 807y mám provozně velký strach - takže holt asi půjdu do něčeho jinšího.

Jsem tedy zarytý piškoťák???

A jsem vůbec hoden dělat tu předsedu???

Predseda, nezúfaj. :papa

Takých ako ty, je tu viacej. Prvého Peugeota som kúpil 309 od švagra a preto že bol ochotný pristúpiť na splátky. Teraz viem aký bol šťastný že sa ho zbavil. Aj ja. Druhého som kúpil náhodou lebo to bola \"bombová kúpa\". Teraz sa tvárim že som spokojný ale v kútiku duše stále porovnávam. Prvé auto som mal AUDI 100 r.v. 78, ťeraz mám P 405 r.v. 90 a často sa nestačím diviť ako tých 12 rokov technicky vôbec nieje poznať. Skôr naopak. Už som začal veriť heslu \"Kto raz mal nemecké auto ten už s iným spokojný nebude\". Aj tak som tu a považujem sa za \"pežoťáka\". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já nezoufám - jen mě už nebaví tady pořád číst od některých, že jedině pežot je auto a všechno ostatní je šmejd (a konkrétně averze vůči oktávkám a škodovkám vůbec mi přijde spíš jako emoční záležitost, než že by se jakkoli zakládala na racionálním základě - měl jsem TDI v Transporteru a bez zásadnějšího problému jsem najel cca 400 000 km, kdo tohle může napsat o Pažoutovi???).

Takže prostě mě je vcelku jedno jaká značka auta mi bude stát před domem, hlavně aby měla nějakou užitnou hodnotu a auto bylo i spolehlivé (a 407 SW ani jedno kriterium nesplňuje, protože má kufr dobrý tak na golfové hole, ale určitě ne k převážení rodinných pokladů z bodu A do bodu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: oktavky a fabie pomlouvat budu, dokud se v AZNP nenaucej davat svetla z vyroby tak, aby me to vecne nesralo u fabii, a dokud se ty co si koupjej ochcavku v kombiku s dvaapulitrem v nafte prestanou neustale neco dokazovat.

howg

PS: skodu 120 sem mel, golfa sem mel, fiat uno sem mel, wartburka sem mel, jezdil sem i tatrama 603,613, 815 a nic lepsiho nez pazout 405 jsem nemel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

Medved: oktavky a fabie pomlouvat budu, dokud se v AZNP nenaucej davat svetla z vyroby tak, aby me to vecne nesralo u fabii, a dokud se ty co si koupjej ochcavku v kombiku s dvaapulitrem v nafte prestanou neustale neco dokazovat.

howg

PS: skodu 120 sem mel, golfa sem mel, fiat uno sem mel, wartburka sem mel, jezdil sem i tatrama 603,613, 815 a nic lepsiho nez pazout 405 jsem nemel ...

SPOZNAJ SVOJHO NEPRIATEĽA! :mad:

Octavia kombi sa nerobí s 2,5l naftovým motorom.

..prepáč..

To, na čo nadávaš je o ľuďoch a nie o autách.

[upravil dne 7/4/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pechy: Jak len kritizujem ? Co len kritizujem ? Nepovedal som ze Peugeot je ZLE auto, tvrdim len ze BMW je v niektorych vlastnostiach lepsie.

A kritizovat Multiplu ? Prepac ale nafuknuty sacok nekritizovat, jasneeee ved aj kontajner ma pekny dizajn :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

kamarat ma tento BMW, asi rok uz, doviezol neburane , celkom fajin , ale za ten rok uz dal do auta asi 100 000kc, ak nie viac, najprv mu uplne odislo turbo-len to ho stalo dako 60 000kc, so servom bol v original servise BMW asi 3 krat, strasne mu rachotalo, a este co si pamatam otvaranie okien mu casto blblo, neviem ale takisto asko sa kazia peugeoty sa kazia aj bmw.

Ja si myslim ze by bolo vsetko ok, ved kazda vec sa casom opotrebuje a je ju treba vymenit, ale problem je v cene nahradnych dielov, tie su nepochopitelne , a zase dovolim si tvrdit ze BMW ma este ceny nahradnych dielov vysie ako peugeot. Mam 407 rok 2005 a pytal som sa na kluc original central, 3200sk v peugeote . napr v volkswagene na 4 golfa rok 1999 mi povedali 8000sk na ten isty kluc, aj vzhladovo to iste aj funkciami.

keby boli normalne ceny dielov, myslim ze by tu nebolo tolko nasranych ludi a nenadavali by na danu znacku automobilu.

kup si 4 nove turba v original predajni, a mas cenu noveho vozu :xvul

by ma zaujimalo od coho sa odvijaju ceny nahradnych dielov,kolko maju na jednom nahodene, a ci ceny idu dole so starnucim rocnikom, lebo aj u tych starych aut su ceny nepochopitelne vysoko

[upravil dne 1.7.2008 denoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale veď etienne má BMW z roku 2000 a to vyzerá strach hrozne. Je to čistá krabica. To BMW je síce z roku 2000 ale tá kasňa sa začala robiť v roku 1995. Veď to je dizajnovo 13 rokov starý model. Postav vedľa toho Peugeot 607 z roku 2001 a hneď je víťaz jasný. Hlavne taký tvor ako žena keď uvidí to tvoje BMW si pomyslí že nemáš prachy a preto si kúpil starú ojazdeninu. Naproti tomu Peugeot 607 sa robí a predáva dodnes - jeho dizajn je aktuálny a moderný. Inak mimochodom: Peugeot 607 je tá istá trieda ako BMW rady 5 a nie 7!!!

post-0-14109601246496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, ja osobne som mal možnosť vyskúšať veľa typov aút, Mercedesy, BMW, Porsche, Audi atď., nevlastnil som ich, ale mal som možnosť prejsť sa na nich, máš pravdu BMW je iná káva ako 607ka, ale pozrime sa na cenu nového a bude nám to jasné. BMW 735 iL si kúpil lacno, to ti verím, a predošlý majiteľ sa určite radoval, že ho vôbec predal, a čo sa týka modelu, tak 2000 je už za vodou, keby to bol ten nový, som ticho...nie je však možné porovnávať auto za min. 3mil. sk, s autom za polovicu, a za tú cenu ponúka Peugeot naozaj super výbavu, ja vtedy a aj teraz. Ku kilometrom by som povedal asi toľko, mám 406 ktorá má 260000km, a ked stiahnem 100000, tak mi to určite nedokážeš, a 87 ročné auto takejto triedy s 139tisíc km...pokiaľ nemáš Originál servisnej knižky, tak neverím...Mal som Fiat Cromu, mala minimálne 400000km, a zvnútra ako nová, motor super atď..Proste autá vyššej triedy aj viac znesú...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...