Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odchod...


etienne

Recommended Posts

Pani,

chcel by som sa podakovat za vsetku pomoc, ktoru ste mi za ten rok, co som P607 vlastnil poskytli.

Najvacsia vdaka ide tomko222 a harry.dj, ktori nikdy nevahali, a vzdy ked bolo treba pomohli.

Ja som Peugeota uspesne tento tyzden predal a presedlal na BMW 735 iL - nechcem pochopitelne nikoho odradzat, ale 607 je minimalne o 2 triedy nizsie, a nieje ho naozaj mozne s BMW, alebo Audi a Mercedes porovnavat. Je to trochu skoda, ale je to bohuzial realita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom daj vediet ako si spokojny s BMW. Zas ja osobne s BMW nemam dobre skusenosti, a uz do bmw by som nesiel.Mozno po dlhom prehovarani a to iba vtedy keby som potreboval sa niekde odviest a to jedine iba naftak. Ale dufam ze to tvoje bude bez problemov. Istotne je to ine vozenie oproti peugeot, moc sportovejsie. Kazdy vyrobca ma svoj styl a komfort. Nieco je lepsie tam nieco tam. Ale co je hlavne auticko sa ti musi pacit a ked don nasadnes tak sa musis citit v nom perfektne musis vediet ze to je to to co si potreboval. Vela stastia. Ja ked sadnem do peugeotu tak sa citim ako v neby a nedam nan dopustit aj ked ma svoje muchy.Peugeot je moja srdcovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po takmer tyzdni jazdenie s 735iL tu mam nejake prve info. Pani mrzi ma to, ale Peugeot sa na to nechyta snad ani z 50%. Auto je absolutne tiche, nieje ho pocut, jazdne vlastnosti su fantasticke, auto drzi jak prikovane na ceste. Dielenske spracovanie je kvalitnejsie, auto ma vseobecne kvalitnejsi interier a posobi krajsim dojmom.

Co sa tyka vselijakych \"vydobytkov\" velmi sa mi paci samonabijacia lampa (auto ju dobija po ceste) pri prihradke spolujazdca, ovela viac uloznych miest, drziak na plechovky, ovladanie na volante (ovela pohodlnejsie ako na packach).

Naopak co mi chyba je sklapajce spatne zrkadlo pri cuvani, brzdy sa mi zdaju slabsie.

Ale absolutne nelutujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je potřeba se podívat na cenu nové 607y a BMW 735 i - pak dospěješ k pochopení toho, proč je ten bawor o dost lepší - prostě v ceně je o cca 40% jinde, takže si může dovolit i víc zákazníka rozmazlovat. Peugeot holt nikdy nebude konkurencí pro AUDI, VOLVO, BMW, Mercedes a podobné značky - ale ve své ceně je to slušný hráč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bmw 735i L. Preco asikaj ma to l na konci. Je to predlzena verzia bmw skoro v maximalke. Tieto auta boli urcene ako vladne vozy alebo pre vseliakych papalasov. Z tohto hladiska sa neda porovnavat peugeot ktory je v inej triede ako bmw735i L. Ono ako som pisal kazdemu sa paci nieco ine. Napriklad dost casto mame v dielni mercedes v plnej palbe S320. 6valec naftak kompletka ale ked mam pravdu povedat lepsie sa mi sedi a vozi v avensise d4d. Zas poznam ludi ktory nedaju dopustit na fiat multipla ktory je podla mna vrchol nevkusu a dizajner pri navrhovani musel mat poriadnu opicu.

Inac aky rocnik je to bmw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jaky rocnik a jaka cena?? ,kdyz uz tady procentujes o kolik je bawo lepsi,,taky jsem v tom jel v 735i L r.v02 ,jenom jako spolujezdec a par dlouhejch strek,,jelo to krasne,sice na nasich mistnich okrskach pak trochu drncelo a poskakovalo ,ale i tak to bylo 4*drassi\"ojetina\" nez stejnej rocnik 607my ,proto to porounavat nelze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

jj jaky rocnik a jaka cena?? ,kdyz uz tady procentujes o kolik je bawo lepsi,,taky jsem v tom jel v 735i L r.v02 ,jenom jako spolujezdec a par dlouhejch strek,,jelo to krasne,sice na nasich mistnich okrskach pak trochu drncelo a poskakovalo ,ale i tak to bylo 4*drassi\"ojetina\" nez stejnej rocnik 607my ,proto to porounavat nelze

to l znmena \"long\" je o par centimetrov dlhchši ako obyčajna verzia a samozrejme ako si hovoril je to fullka a auta boli robene pre vladu a ich poskokov.:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paniiiiii troska trepete :-)

Aby som isiel postupne - BMW je rok 2000, najazdenych 139 tis km. Za KM si stojim, neochytane tlacitka, volant, nevysedene sedacky - skratka auto nema garantovane viac, takze cukricek.

Co sa tyka vybavy - 735iL neboli nikdy FULLKY. Mylite si to. Vlada a podobne chodili na 740iL a 750iL. 735 mala prilis maly motor :D

Cena bola VYBORNA a GENIALNA na take auto. 310 tis. Bez akychkolvek dalsich zavad. Dodnes sa da najst na www.autobazar.eu.

Ked uvazim, ze som 2001 607 predal za 300, nieje o com. Este k tomu ak pridam, ze zoznam nahradnych dielov od druhovyroby (nie origo BMW) je OVELA sirsi, ako pre P607...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je solidni s tim souhlasim:super:papa ,ale taky si dobre prodal P607 ,proste nasel se trouba a velkej:D

jinak ja psal pouze to ze jsem s 735iL jel a 607ma je pro me pohodlnejsi po okrskach,jinak bmw je bmw...

PS:kamarad mel 735iL od novej do 290tis ,byl to stav noveho vozu\"interier\" ,,dostala na tacho 95tis a jeji novej majitel pak psal to same co ty:roker ,pokud nevis presny puvod,negarantuj si nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofo

Bmw 735i L. Preco asikaj ma to l na konci. Je to predlzena verzia bmw skoro v maximalke. Tieto auta boli urcene ako vladne vozy alebo pre vseliakych papalasov. Z tohto hladiska sa neda porovnavat peugeot ktory je v inej triede ako bmw735i L. Ono ako som pisal kazdemu sa paci nieco ine. Napriklad dost casto mame v dielni mercedes v plnej palbe S320. 6valec naftak kompletka ale ked mam pravdu povedat lepsie sa mi sedi a vozi v avensise d4d. Zas poznam ludi ktory nedaju dopustit na fiat multipla ktory je podla mna vrchol nevkusu a dizajner pri navrhovani musel mat poriadnu opicu.

Inac aky rocnik je to bmw?

:potlesk:potlesk:potlesk multipla nikdy nebyla a není auto které je vytvořené kvůli designu, multipla je ukázka toho, jak praktické auto může existovat. její design je až druhořadá věc. kdo v ní nejel prostě nevěří :super

stějně tak jako v BMW 735iL, prostě kdo v něm nejel neuvěří :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 607 tak říkajíc z lásky ke krásným věcem,

BMW má možná lepší podvozek , ale jinak je to studený čumák jako každé německé auto .

Kdo má rád Peugeoty ví proč a proto jim dovede ledacos odpustit .

Dokonalé auto neznám .

Upřímně řečeno nechápu jak někdo srcově přejde z Pegy na BMW .

ale je to každého věc .

PS asi moc zarytý peugeoťák nebyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: jofo

Bmw 735i L. Preco asikaj ma to l na konci. Je to predlzena verzia bmw skoro v maximalke. Tieto auta boli urcene ako vladne vozy alebo pre vseliakych papalasov. Z tohto hladiska sa neda porovnavat peugeot ktory je v inej triede ako bmw735i L. Ono ako som pisal kazdemu sa paci nieco ine. Napriklad dost casto mame v dielni mercedes v plnej palbe S320. 6valec naftak kompletka ale ked mam pravdu povedat lepsie sa mi sedi a vozi v avensise d4d. Zas poznam ludi ktory nedaju dopustit na fiat multipla ktory je podla mna vrchol nevkusu a dizajner pri navrhovani musel mat poriadnu opicu.

Inac aky rocnik je to bmw?

:potlesk:potlesk:potlesk multipla nikdy nebyla a není auto které je vytvořené kvůli designu, multipla je ukázka toho, jak praktické auto může existovat. její design je až druhořadá věc. kdo v ní nejel prostě nevěří :super

stějně tak jako v BMW 735iL, prostě kdo v něm nejel neuvěří :roker

Mno nevim, mne tam drazdi tak rucka na levou ruku, vim ze je jedno kde je, ale mne to proste drazdi:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...