Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kožený potah volantu


yaris1

Recommended Posts

Zdravím všechny, chtěl bych si udělat radost a koupit si kožený potah na volat. Takový ten co se prodává kolem pětikila. Nemá ho někdo náhodou na volantu? Jsem zvědavý, jak to vypadá v reálu. Prosím jestli ho někdo má, tak nahoďte foto. Mám 307 takový ten obyč pěnový volant. Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To yaris 1: Mám ho a jsem moc spokojený. Už tady proběhla debata s různými názory. Udělám fotku, ale nevím zda se mi podaří ji sem umístit. (Pošlu ti to kdyžtak na mail)

Pravda je, že je věnec o dost tlustší, než orig. volant pošitý kůží. Mě osobně to ale vyhovuje a budu si ho už přendavat na další auta. Mám ho dva roky a je stále jako nový - kůže je kůže. Pocitově je to úplně něco jiného než ty pěnové potahy (ty jsem teda v životě neměl - brr). Nedavno jsem jel s orig volantem a měl jsem pocit že řídím staré embéčko (pamatujete-li ty tenké volanty) - přeháním...

[upravil dne 12.3.08 Velickin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAute ja som si pod stromcek tiez doprial darcek \"kozeny volant\" a to tak ze som natrafil na inzerat s volantom za 700Sk,- kupil som ho a dal som si ho potiahnut podla mojich predstav na mieru doniesol som obrazky a bolo mi vyhovene som strasne spokojny stalo ma to 1900Sk,- koza je fantasticka makka prijemna na dotyk proste super mal som stastie ze to robia v Banskej Bystrici 20km od nasho mesta trvalo to 3dni a spolocnoat sa vola Maria CAVALLO mozno je to ta ista co spominate tiez robia take potahy na volant co si clovek moze spravit sam ale myslim ze toto je trosku drahsie riesenie ale krajsie. Este zaujimavost ze origo kozeny volant na 307 ku stoji 6000Sk,- a ten z CC kabrioletu ma nerez ozdoby stoji 8000Sk,- :o len to ma chybicku teraz mam na predaj moj stary volant a nedary sa mi ho predat asi si ho zavesim nad postel :roker

p1080797ob8.th.jpg

p1080802pa5.th.jpg

p1080806sb1.th.jpg

[upravil dne 13.3.2008 robozv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yaris1

Děkuji všem za příspěvky a přeji hezký den.

to Robozv- Ten je teda luxusní, ale já měl na mysli něco levnějšího.

Ale jinak opravdu nádherný!!

od spominanej firmi dostat na slovensku takyto druh potahu ktory maju vo vacsine shopov s autodielmi a da sa to spravit aj doma na kolene a vyzera to takto

post-0-14109599450165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...