Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chvění volantu


HonzaM

Recommended Posts

Ahoj,

před pár dny jsem koupil P306 kombi a našel jsem tohle fórum. Tak se hned zeptám.

Při překročení rychlosti nad 90km/h se mi začne trošku chvět volant a takový vybrující tlak vzduchu se ozývá. Byl jsem včera vyvážit kola ale nepomohlo to. Ještě mi říkal, že by to mohly dělat šišaté pneu. Tak nevím.

Koupit nové pneu?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím ale mně se stalo,že jsem vyvažoval gumy 2krát než to chvění přestalo.Podle mých zkušeností pokud to dělá jen při určité rychlosti je to špatně vyvážený.Stačí když to dělá někdo komu se nechce a disk neočistí a tobě odpadne při rozjezdu kousek zaschlýho blata a je to.Myslím si,že pokud ty gumy nejsou protektory nebo nějaký šmejdy nemůžou být tak šišatý aby se nedali vyvážit.Já bych tam zajel a zkusil to převážit na kupování nových bych počkal přece jenom je to dost peněz.No a na zadku se dají dojet určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealne pokud mas zimni/letni tak zkusit prehazet kola.. zjistit pripadne ktere kolo to je a pak zkouset teprve menit pneu.. muze to bejt i vada disku.. osobni zkusenost napr. s Alessio :( Ted mam jedno navic.. chtel sem ho dat na rezervu ale zatim se mi stale vali doma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...