Jump to content
Sign in to follow this  
HonzaM

chvění volantu

Recommended Posts

Ahoj,

před pár dny jsem koupil P306 kombi a našel jsem tohle fórum. Tak se hned zeptám.

Při překročení rychlosti nad 90km/h se mi začne trošku chvět volant a takový vybrující tlak vzduchu se ozývá. Byl jsem včera vyvážit kola ale nepomohlo to. Ještě mi říkal, že by to mohly dělat šišaté pneu. Tak nevím.

Koupit nové pneu?:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já nevím ale mně se stalo,že jsem vyvažoval gumy 2krát než to chvění přestalo.Podle mých zkušeností pokud to dělá jen při určité rychlosti je to špatně vyvážený.Stačí když to dělá někdo komu se nechce a disk neočistí a tobě odpadne při rozjezdu kousek zaschlýho blata a je to.Myslím si,že pokud ty gumy nejsou protektory nebo nějaký šmejdy nemůžou být tak šišatý aby se nedali vyvážit.Já bych tam zajel a zkusil to převážit na kupování nových bych počkal přece jenom je to dost peněz.No a na zadku se dají dojet určitě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cus. Ja som mal ten isty problem ked som kupil 306ku, ale zacalo to robit as pri 140km/h. Pri vymene na zimne pneu som dal aj vyvazit kola a uz je to uplne v poriadku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nech si je znova vyvážit a až to budou dělat,tak mrkni jestli ti nehází (na vejšku) pláště.páč ty obyč pláště za pár kaček stojej za prd.ale můžou to delat i ty lepší gumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idealne pokud mas zimni/letni tak zkusit prehazet kola.. zjistit pripadne ktere kolo to je a pak zkouset teprve menit pneu.. muze to bejt i vada disku.. osobni zkusenost napr. s Alessio :( Ted mam jedno navic.. chtel sem ho dat na rezervu ale zatim se mi stale vali doma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×