Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navigace v nokii - ano-ne?


ladis307

Recommended Posts

urcite doporucuju pred koupi zkusit jizdu s plnou navigackou a mobilem, urcite staci i mobil ale kdyz clovek srovna ze ukazatel rychlosti zabira cca 1/4displeje mobilu na obycejny gps a na mobilu to bude mnohem mensi, jakykoliv cisla nazvy ulic, na obyc gps juknes a nezdrzi te to tolik od plny pozornosti vuci řizeni, u mobilu je to nekdy horsi, ale je to na kazdym.. do obojeho sou mapy a program \"zadara\" kdyz si dobře vybereš mašinku :)

O mapách zadara nemluvím, spíše o prvotní investici přístroje. Já jezdil s plnohodnotnou navigací, takže samozřejmě vím, že je co se týče velikosti displeje lepší, ale když jsem přemýšlel, zda se mi vyplatí kupovat za 10.000,- Kč navigaci (aby už za něco stála), či za 1.700,- modul k telefonu, byla volba jasná. Tak často ji totiž nepotřebuju, do většiny měst v ČR trefím a na ty nouzovky jako najít nějakou ulici v cizím městě to stačí. No a když jedu na dovču, tak v okolí má mnoho lidí navigace, takže zapůjčení to jistí.

[upravil dne 16/3/08 Hhonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...