Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406


petrolinecek

Recommended Posts

Ahoj jsem tu poprvé, náhodou jsem našel tuto stránku,když jsem hledal řešení na můj problém s DO na 406 ce.Mám pouze jeden klíček, na kterém jsou dvě tlačítka.Jedním se otvírá a druhým se údajně kóduje.To druhé je asi můj problém.Máčknul jsem večer za tmy na druhé tlačítko a od té doby musím používat klíček pouze do zámku.Když použiju otevírací tlačítko,nic se něděje.:( Mohl by mi někdo poradit, jak to znovu nakodovat?Určitě to nebude tak složité,ale nemám žádný manuál ani nic podobného. Už jsem zkoušel na rady různých lidí mačkat krátce a dlouze a různé počty,ale nic se nezměnilo. Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me druhé tlačítko na kliči slouží ke druhému zamčení(nelze otevřít zevnitř).Nejdříve zmačknu to větší,zavře centrál a pak to druhé dozamkne.Když zmačknu pouze to druhé nic se nestane a již si vůbec nerozhodim imobilizer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pokud je baterka v poradku a ovladani v poradku, tak zalezi na tom, co je to za dalku. Jestli je to origos peugeot tak se podivej do navodu, pripadne pozadej nekoho v servisu. Pokud je to nejaky dodatecne delany, tak zjisti vyrobce, podivej se na jeho stranky, stahni si navod a postupuj podle nej.

Jinak u tech tovarnich alarmu obvykle musi byt klicek ve dverich nebo v zapalovani, zapalovani zapnute a pak zmacknuti tlacitka se to synchronizuje, u tech dodatecne montovanych je to ruzny, ale obvykle byva nekde v kabine schovane nouzove tlacitko, pomoci ktereho se to da nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem petrolinecek

Ahoj jsem tu poprvé, náhodou jsem našel tuto stránku,když jsem hledal řešení na můj problém s DO na 406 ce.Mám pouze jeden klíček, na kterém jsou dvě tlačítka.Jedním se otvírá a druhým se údajně kóduje.To druhé je asi můj problém.Máčknul jsem večer za tmy na druhé tlačítko a od té doby musím používat klíček pouze do zámku.Když použiju otevírací tlačítko,nic se něděje.:( Mohl by mi někdo poradit, jak to znovu nakodovat?Určitě to nebude tak složité,ale nemám žádný manuál ani nic podobného. Už jsem zkoušel na rady různých lidí mačkat krátce a dlouze a různé počty,ale nic se nezměnilo. Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[sorry, zmatek. U mne to fungovalo tak, že male tlačítko zapínalo blokování dveří zavnitř. Další funkce byla ta, že když byl klíček v zapalování, dala se malým tlačítkem odkodovat klávesnice a dalo se nastartovat. Teď už s tím jenom zamykám, mám to kodovaní vykuchané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem petrolinecek

Baterka si myslím, že je OK, protože diodka se vždy rozsvití a navíc jsem to použil asi tak 3x :-( Auto jseme dali dohromady teprve tudle středu.

Dneska zkusím ještě koupit tu baterii. Jinak asi koupím novou dáku. Můžete mi někdo něco doporučit? (To kdybych náhodou ten DO centrál nerozchodil :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sepp

Koukni se na Peugeot club je tam k stazeni cesky manual k 406-ce /najdes ho i na mych strankach ;)/ Jen si nemuzu vzpomenout jestli je tam resene nakodovani klicku, presto hodne stesti :D

Tak díky moc za radu, stáhnul jsem si to a jsou tam docela zajímavý věci. Jo když člověk nekupuju nový auto a nebo zrovna ne se serviskou, tak si spoustu věcí musí zkusit rozdělávat to a pak dávat dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[výsledek]

Ahoj, tak kdo má podobný problém, už jsem našel řešení. Bohužel u mě se to zase po pár zavření zakodovává a musím to znovu odkodovávat. Nvod je asi takový, vlezete do auta, zavřete dveře, stračíte klíček do zapalování a pootočíte na 1 čku. Potom zmáčknete velké tlačítko na klíčku (jako otevření) a držíte cca 10 sec. a při tom otočíte na žavení (poloha 2). Kdyby vám to nešlo, tak zkoušejte tuto aplikaci nějak kombinovat a vždy držte tak těch 10 sec. Mě se to znova nakódovalo. Je třeba být trpělivý a zkoušet to. Kombinací je hodně a úplně na 100% přesnou neznám, ale zkuste to a uvidíte. Hodně štěstí a trpělivosti!

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...