Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbagy


Wooer

Recommended Posts

tobe se to snad stalo ? myslim, ze airbagy se spousti az pri urcitem pretizeni vlivem narazu, ktere zaznamena ridici jednotka airbagu, muselo by dojit k nejakemu zkratovani na vodicich k airbagu a vygenerovani elektrickeho impulsu, ktery by zpusobil odpaleni roznetky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo, spatna kostra a nasledne se mohla zase chytit vlivem spatnyho kontaktu a bagy mohli vylitnout, jelikoz nekolikrat sem slysel, ze pri cisteni nebo utahovani koster, se musi odpojit baterka, jinak by se mohli aktivovat airbagy, jak se pise vise vlivem skratu a jednotka to vyhodnoti jako ze ma bouchnout bagy. Jinak pri kazdym zasahu do elektriky by se mela baterka odpojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airbagy

Mám 307 break rok 2004. Asi 5x jsem byl v servisu, protože mi PC vyblokovával během jízdy airbagy. Pokaždé něco opravili.. kontakty pod sedačkou, pak nějaký přepínač pod volantem, pak kontak ve sloupku, pak v sedadle řidiče, ale závada se projevolala pořád až nadešel ten den kdy jsem sedl do auta otočil klíčkem a bum... vylítl airbag sedadla řidiče a hlavový u řidiče... taky jsem nelslyšel... je to mazec nikomu to nepřeju... závěr servisu byl, že jsem s autem naboural protože na podvozku mám bláto... fakt super a nikde člověk nemá odvolání, zasoupení automobilky se ztotožnilo se servisem a soudní znalec mi řekl, že to nikdo nezjistí proč se to stalo... takže nezbude než to řešit soudní cestou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...