Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diesely lezou na mozek!


TiborTeam

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

ne to bylo zapriceneno tim, ze jsem 2x predtim tankoval naftu.... to vis, kdyz si clovek neuvedomi com ze to vlastne jede a nerozezna od sebe cernou a modrou.... :D

No a až jednou přijedeš do Prahy a na parkovišti budeš přemejšlet čim že jsi to přijel a co máš vlastně hledat a kde to vlastně stojí, tak to bude teprve mazec:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak pan autor ale auto mam na jezdeni a ne na cichani to prenecham jinym :) v praze travim0hodne casu ale jestli me boli hlava tak z kompu, nerikam ze to zrovna voni nez clovek vyjede z garajze a je tam neco nacouzeno ale takovou koncentraci na boleni hlavy sem zatim nepotkal... Zrovna za jizdy vidim ze ovlivneni je minimalni, jestli nemaj topen jak trabant vyfukovejma plynama... Potrefena krava se vzdycky ozve je to jak linux x windows, zastanci a proti skodovaci, nikdy se neschodnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: barenst

Me boli hlava jen z benzinu .

Jen by me zajimalo jestli FAP ,ktery pohlti vetsinu sazi pomuze ?

no to by me taky zajimalo, ja myslim ze jo. Mozna ne na 100% ale urcite to bude znatelny rozdil

de o to kery latky to pusobej clanek se o tom do hloubky moc nezminuje, treba na to pevny castice sazi nemaj vliv, nebo taky maj...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, řehtání nafťáků mě nějak nevzrušuje, to poslouchají pouze jejich majitelé. Ale smrad, který musím kolikrát za nima dýchat mě leze krkem. A asi jim to některým na mozek leze, protože když už se to nedá žrát, snažím se ho vždycky předjet, abych se tomu vyhnul. Jenže ve většině případech si myslí, že s nima chci závodit a nenechá se za boha předjet, jak na to začne šlapat, je smradu ještě víc, zvlášť když v těch točkách přeřazují, tak je mlha přede mnou. Už je radši nechám odjet, ať se můžou v hospodě pochlubit jak dali na p.del 306 benzínu. Co jim závidím, je jen ta spotřeba.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Mně lezou na mozek uživatelé vozů (pravda, ne všichni, ale je jich hodně) z koncernu VW, kteří jsou přesvědčeni, že není na světě lepšího motoru, než koncernové 1.9 TDI, hojně montovaného do Ochcávek, Golfíků a Prasátů. Řidiči těchto aut velmi často jezdí jako prasata, protože jim tento chrochtmotor dává z mně neznámého důvodu pocit nadřazenosti. D-Fens se tomu na svém blogu často vysmívá, ale ono je to opravdu postavené na pravdě. Blbců na silnicích vidí člověk každý den dost, ale nejčastěji (je to jen statistika vzhledem k množství Ochcávek u nás?) jsou to Ochcávky ftédéíčku, fkombajnu, nedej bože na hlínách, ftuningu a s volexenonamapyčo. Taková Audi A6 s 3.0 V6 TDI s FAP (nevím jak tomu říká Audi) je třeba něco trochu jinýho, ale taky jiná cenová kategorie, která zdaleka není tak rozšířená, jako Ochcávka ftédéíčku...

[upravil dne 13/3/08 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...