Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Bouchání zadní nápravy


Georginek

Recommended Posts

Zdravim, pri brzdeni mi boucha zadni naprava a prenasi se to do cely karoserie....... Nejspis to budou bubny ponevadz silentbloky uz sou vymeneny...

Kdyz dobrzduji nebrzdi to plynule ale tak jakoby cukane.....Takze nejspis budou spatne sjety pakny, coz se mi ale stejne nezda.....

Kdyz sem nechal menit komplet zadni brzdy, bubny,pakny,valecky,samostavy, tak to chvili nedelalo, a uz to zas dela..... proste nevim. Nejlip je to poznat kdyz zatahnu rucku pri brzdeni tak je to takovy cukani a kdyz to zatahnu vic tak to boucha........

Co se s tim da delat? Staci pouze vymenit pakny nebo se musi menit celej buben, i kdyz maji najeto neco kolem 30tisic?

Nebo to muze delat neco jinyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém jak popisuješ.Nechal jsem to stočit ale nepomohlo to byly vyhřaté a kopalo to i po stočení.Měl jsem přidřené lanovody od ruční brzdy a kola přibrzďovaly,hlavně když jsem byl naložený.Hřály se bubny.Pomůže ti jen výměna bubnů.Já jsem sehnal starší z bouračky za 600 kč oba a bylo vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale divny ponevadz to zacalo delat skoro hned po vymene bubnu, a to sem to menil komplet vsechno a jeste byly dosti kvalitni dily......Mel sem za to ze to delaji silentbloky, ale po vymene silentbloku to neprestalo...

Jak se da zjistit jestli je ten buben krivej? nepomohli bu treba dat novy pakny??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Takze kdyz se to bude hrat i bez brzdeni tak je to krivej buben??? Nemuze to bejt jen necim vevnitr? Okem se to asi nepozna...

Mam na mysli že když se to hřeje tak stočení ti už asi nepomůže budou vyhřáté bubny.A když se nehřejou tak je nech stočit nejspíš byly křivé už když si je kupoval.Nebo když jsi dával nové samostavy tak jsi je špatně nastavil a kola ti přibrždovaly a pak se to vyhřálo.Já byl s peugeotem na stk a poznal na válcích že to dělalo jen jedno kolo.Koupil jsem jiné starší a byl klid,jak jsem psal přibrždovalo to. Bez demontáže to asi bohužel nepujde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...