Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlumené rázy z přední nápravy


cortis

Recommended Posts

Ozývají se mi na P106 r.v.1996 st.model 1,0i při přejezdu nerovností menší tlumené rázy u pravého a teď už i levého předního kola, které se malinko stupňují. Řízení je přesné,ale mám rád když je to vše v pohodě.Nemáte zkušenost co by to tak mohlo být? Napadají mě nějaké čepy, silentbloky ramen?...Případně kolik jich tam je a na co tak přijde oprava?Díky moc všem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Lentilka

tak dneska jsem poslouchal a na nerovnostech mi to křupe od pravého předního kola a když jedu levotočivou zatáčku tak mi v tom přeskakuje nebo vibruje nebo neco takového... přemíšlím o těch miskách nebo o čepu v rameni:myslim

Lentilka - mne to robí presne to isté :( pri lavotočivej zákrute to \"rapká\" a buchoce... už dlhšie plánujem vymeniť obidve poloosi... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lentilka

tak dneska jsem poslouchal a na nerovnostech mi to křupe od pravého předního kola a když jedu levotočivou zatáčku tak mi v tom přeskakuje nebo vibruje nebo neco takového... přemíšlím o těch miskách nebo o čepu v rameni:myslim

S těma čepama ses nejspíš trefil. Mě při plným pravým rejdu u levýho kola taky přeskakovalo a křupalo. Vyměnily se čepy a je klid. Takže to je asi ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem jako vy - pri levotocive zatacce mi tam cosi klepe, pri pravotocive taky, ale mene.

Mela jsem 106 u odborníka a rekl mi, ze to nic neni a muzu zatim klidne jezdit (nemam ted penize na opravu), pritel me ale strasi, ze mam doufat, ze je funkcní airbag az mi nekdy upadne kolo.

Chci se teda zeptat, jestli opravdu to klepani muze znamenat tak zavaznou vadu.

Dekuju za odpoved :):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...