Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aditívum


Cingo

Recommended Posts

Kontroloval som hladinu aditíva a nech som svietil ako som chcel, tak hladinu som nevidel. Ale žiadnu hlášku o aditíve mi to nevyhadzuje. Namiesto toho mi to píše Antipollution fault (bližšie to popisujem v téme hláška Antipollution fault) Môže mi niekto poradiť, neviem čo si mám o tom myslieť. Už ma napadlo aj či nemôže byť zaseknutý plavák. Neviem ako to šetrne zistiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cingo

Kontroloval som hladinu aditíva a nech som svietil ako som chcel, tak hladinu som nevidel. Ale žiadnu hlášku o aditíve mi to nevyhadzuje. Namiesto toho mi to píše Antipollution fault (bližšie to popisujem v téme hláška Antipollution fault) Môže mi niekto poradiť, neviem čo si mám o tom myslieť. Už ma napadlo aj či nemôže byť zaseknutý plavák. Neviem ako to šetrne zistiť.

možna jen při dolevani aditiva nevymazali data v BSIčku , skoč na diagnostiku a bud ti řeknou že je tam opravdu malo aditiva nebo to jen smaznou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cingo

Kontroloval som hladinu aditíva a nech som svietil ako som chcel, tak hladinu som nevidel. Ale žiadnu hlášku o aditíve mi to nevyhadzuje. Namiesto toho mi to píše Antipollution fault (bližšie to popisujem v téme hláška Antipollution fault) Môže mi niekto poradiť, neviem čo si mám o tom myslieť. Už ma napadlo aj či nemôže byť zaseknutý plavák. Neviem ako to šetrne zistiť.

Ak si nevidel, tak asi je uz na dne..., alebo moc plna. Inak by si ju mal vidiet.

[upravil dne 11.3.2008 vlado-.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cingo

Je možné že je už celkom na spodu a ešte to nehlási minimum?

:myslim

možne to je , jak jsem psal vyše jde o tu diagnostiku , tam totiž neni čidlo ktere by merilo hladinu , počitač si to odpočitava podle davkovani , pokažde jak otevres viko nadrze tak strikne asi 10ml -jedna davka , do nadrze a odecte ji v pocitaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tych 10ml mas odskusanych alebo overenych? Ja som tu uz o tom pisal a stale som neodstranil chybu. Skusal som nadrzku napichnut na 12v, ze co to robi. Robilo to ze akoby nieco cvaklo a z nadrzky nevytiekla ani kvapka. Ked som tri krat pripojil odpojil, tak to bola asi kvapka. Neviem ci tam je cerpadlo motor alebo nejaky elektromagnet. Diagnostika mi vyhodila nejaku vadu s davkovanim adit. ci co. Je mozne ze nam to davkovanie pokazene, tak preto sa pytam na tych 10ml, co je dost kvapiek na to aby som ich videl vytekat. Jedine ze by to bolo napajene pulzne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlado-.m

Tych 10ml mas odskusanych alebo overenych? Ja som tu uz o tom pisal a stale som neodstranil chybu. Skusal som nadrzku napichnut na 12v, ze co to robi. Robilo to ze akoby nieco cvaklo a z nadrzky nevytiekla ani kvapka. Ked som tri krat pripojil odpojil, tak to bola asi kvapka. Neviem ci tam je cerpadlo motor alebo nejaky elektromagnet. Diagnostika mi vyhodila nejaku vadu s davkovanim adit. ci co. Je mozne ze nam to davkovanie pokazene, tak preto sa pytam na tych 10ml, co je dost kvapiek na to aby som ich videl vytekat. Jedine ze by to bolo napajene pulzne...

tech deset sem střelil od boku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...