Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kovovy zvuk z motora


pgt306

Recommended Posts

ahojte.potreboval by som poradit.docital som sa tu,ze opotrebeny tlmic torznych kmitov vydava neprijemny kovovy zvuk.moze niekto mi ho skusit popisat.mne to robi zhruba pri otackach od 2000-3000.ak tomu viac slapnem na plyn.nad 3000 tisic to uz prestava.chcem to dat ropbit,ale neviem ci je to remenicou,alebo ci to nie su vstreky.na auto ma najazdenych 110000.ja som na nom urobil 8000 a ten zvuk mam od kedy som ho kupil.inak auto mi taha dobre ,ale ked tomu slapnem ,tak aj zadymi.bijim sa ci to nie su vstreky.radsej by som bral tu remenicu.poradte mi ak ma niekto podobny problem.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remenica klepe vecsinou len na volnobehu a je to na nej vidiet .. mierne chvenie. Ak by to boli vstreky, tak by motor slabsie tahal a dymil, neratam to ze zadymi pri prudkom zosliapnuti plynu, ked ides dlhsie na nizke otacky, napriklad po meste, potom mu stupis a zadymi .. to urobi kazdy diesel, lebo sadze sa nahromadia vo vyfuku a potom vyletia naraz von. Skusal si, ci nemas niekde utrhnuty silenblok vyfuku alebo nieco podobne ?? Ja som mal na predchadzajucom aute trochu skrizeny vyfuk a robilo to dost divne zvuky ..

Ale ak sa bojis vstrekov, tak v servise ich dokazu skontrolovat, lebo vymena remenice nie je najlacnejsia, ja ju idem buduci tyzden menit a zohnal som ju cez znameho za 3000 Sk, inak je cena okolo 4000 bez prace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka za odpoved.no nechal som si vstreky premerat v peugeote a zistili,ze dva vstreky uz nepracuju presne ako by mali,ale ze je to este vraj ok.ze si mam len davat pozor na naftu.tiez som sa ho pytal ci mam pouzivat aditiva a mechanik povedal,ze nie.ze do hdi sa nema pridavat nic,len cista nafta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...