Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,4i 55 kw


Stejsky205

Recommended Posts

Zdravim.... Před nedávnem jsem si koupil Peugeota 205... Je to dělaný do GTi...snad.. sport sedačky,ta palubka,budíky,volant.... Měl jsem kdysi 1,8D a tam byl interiér ůplně jinej... Ale o tom nejde.. Můžete mi říct co tam dávali za motorÿ? Papírově to je 2,0 GTi (tím bohužel pro mě)ale tam je 1,4i 55kw.... A včera jsem zkoušel co to umí.. Totil jsem ho a když jsem jel 190km/h,tak jsem to docela nepobral,že to může jet tolik..to mi pak řekněte jak jezdí GTi :)

post-0-14109599432971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já mám 1,4 55kW, to bychom měli mít stejný ale 190 mi to teda nedá...hoď foto motoru, to poví víc...

Ovšem ta kastle na GTI nevypadá....GTI má široké lemy a otěrové lišty - koukni sem jak vypadá GTI - http://www.205gti.org/?reloaded&action=galery&subaction=g205gti

Já osobně bych řekl že máš GTI motor v obyč kastli, jaké máš vzadu brzdy? Kotouče nebo bubny?

Interiér....vyfoť palubku, pokud ta taky hodně napoví, pokud máš 6 budíků a všechny ti ukazují tak motor je nejspíš GTI....kdyžtak se ozvi na ICQ, proberem to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, vzhledem k tomu, že i ten můj diesel(!) jde roztáhnout na cca 165, tak pak jiný kola, dlouhý kopec dolů....

To GTI zase tak rychle nejezdí (limitováno převodovkou), jen na rozdíl od tebe ty kopce bude vyjíždět snázeji (a rychleji)

Fakt máš 1.4 55 kW ? ... dyžtak hoď fotku motoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

190 neni problém pro 1.4 mam stejnej motor TU1M aj jednobod. ale 1.1 a jedu 165.:D

Se koukni do Velkýho techničáku jestli tam nemáš změnu čísla motoru??

Ale vypadá to že se někdo moc snažil aby to vypadalo jako Gti. Ale nechápu proč máš v papírech 2.0 Gti??? když to bude 1.4.

Myslim že máš papíry od úplně jinýho auta...Noo dalo by se to zjistit jestli máš přeražený číslo motoru a kastle.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle motor mě připadá menší jak 1,4, možná i 1,1, ale to by ještě měl potvrdit Vinorak...Interiér je z modelu XS, přesně tak, to samý budíky, to samý nejspíš motor pokud tam je fakt 1,4...celý to vypadá na komletní model XS ale ten techničák bude asi problém...

Neříkám že 1,4 nemůže jet 190... Jen říkám že jsem tolik nejel a ani zkoušet nebudu...přece jen je to staré auto a nikdy nevíte co v takové rychlosti udělá..

Přečti štítek co máš na motoru, uvidíme..

[upravil dne 12/3/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Linkisek

1.1 se 44 kw by měla mít typ motoru TU1M a 1.4 s 55 kw by měla mít typ motoru TU3M ... :papa

no ale na štítku je to napsaný jinak...já mám KDY - což znamená TU3M což je 1,4...ale ten můj motor je rozměrově větší než ten co tam má...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: Linkisek

1.1 se 44 kw by měla mít typ motoru TU1M a 1.4 s 55 kw by měla mít typ motoru TU3M ... :papa

no ale na štítku je to napsaný jinak...já mám KDY - což znamená TU3M což je 1,4...ale ten můj motor je rozměrově větší než ten co tam má...:myslim

co ja vim, tak TU3 a TU1 se lisi pouze vlozkami valcu, bloky jsou stejne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...